В росію приходить сервіс персональних тренувань apple fitness+. Чим він цікавий

30

Apple fitness + був представлений на осінній презентації apple ще в 2020 році, проте доступний він був лише для п’яти англомовних країн. Згодом сервіс розвивався: з’являлися нові види тренувань, запрошувалися імениті фітнес-тренери, і ось, на недавній вересневій презентації, компанія оголосила про введення apple fitness + для ще ряду країн, в числі яких і росія. Новий сервіс стане доступний пізніше в 2021 році, але про головні фішки можна дізнатися вже зараз.

Apple fitness+ – це в першу чергу сервіс, який заснований на використанні технологій apple watch, точно відстежують вашу активність в процесі тренувань. Він надає досить значний список з найрізноманітніших видів фізичної активності, таких як біг в різних умовах, їзда на велосипеді або велотренажері і навіть танцювальний тренінг. Багато з них розширюють свій функціонал за рахунок впровадження в процес тренування вашого ipad, iphone або apple tv.

Apple watch дозволяє досить точно відстежити не тільки ваші рухи і витрата калорій, але і навіть пульс. Будь – хто, хто займався тренуваннями, знає, наскільки важливий пульс під час активності, адже це серйозно впливає не тільки на ваш фізичний стан, але і на витрати різних хімічних елементів у вашому організмі, в тому числі жиру і глюкози. Apple пропонує дублювання всіх найважливіших показників з ваших розумних годин прямо на екран телевізора, телефону або планшета. Це досить корисна функція, адже так ви не будете відволікатися на екран годинника і збивати ритм. Також не варто забувати, що кільця активності, дані про вашому темпі, пройденому відстані і спалених кілокалоріях прямо перед очима можуть не погано вас мотивувати більше працювати.

В умовах пандемії також буде досить цікава функція віддалених спільних тренувань. Так, ви можете зібрати до 32 ваших знайомих на екрані вашого пристрою і позмагатися в будь-якої фізичної активності, підбадьорити або просто поспілкуватися під час відпочинку. Однак не варто забувати, що всім учасникам «групового тренування» необхідно мати активну підписку apple fitness+.

Усвідомлене відновлення — це те, що необхідно після важкого робочого дня

Apple добре попрацювала над списком можливих тренувань і додала нові. Варто розрізняти тренування і тематичні програми вправ. Fitness + пропонує безліч особливих видів активностей для тих, кому потрібні спеціальні навантаження, наприклад тренування для вагітних, літніх і початківців. Важливо відзначити, що увійти в apple fitness+ можна з абсолютно будь — яким рівнем фізичної підготовки: новачок ви або кандидат в майстри спорту-ви завжди зможете підібрати тренування під себе.

Apple fitness+, як і інші сервіси, володіє своїм списком рекомендацій по тренуваннях, складених на основі тих, що ви зазвичай вибираєте. Також fitness + продовжує поповнювати вже досить значний список професійних тренерів і їх відеотренувань. Цілком можливо, що якщо сервіс набере популярність в російськомовних країнах, то ми зможемо побачити і іменитих фітнес-тренерів з росії та снд.

Цікавою фішкою apple fitness + є його інтеграція з іншим сервісом купертинівської компанії-apple music. Як стверджується, тренери особисто підбирають музику в спеціальні плейлисти, які можуть вас супроводжувати і мотивувати під час тренувань. До слова, прослуховувати треки з fitness + можна і без підписки на music, проте зберегти їх на свій пристрій вже не вийде. Також новий сервіс дає можливість завантажити на свій годинник подкасти і різні мотивуючі історії і відправитися на тренування тільки з годинником і бездротовими навушниками.

Що потрібно, щоб скористатися fitness+

Щоб скористатися новими функціями apple fitness+, вам достатньо мати годинник apple watch series 3 або новіше, а також iphone 6s або новіше, ipad, що підтримує ipados 15, або apple tv hd з tvos 15. Також, з 14 вересня 2021 року при покупці apple watch series 3 або новіше apple подарує три безкоштовних місяці для використання нового сервісу, як тільки він стане доступний.

Індивідуальна підписка на apple fitness + обійдеться вам всього в 169 рублів на місяць.