В steam стала доступна симпатична метроідванія after shadows

27

Сьогодні 22 жовтня 2021 року, російські розробники insidious games повідомили про запуск своєї першої гри.

After shadows — це метроідванія з елементами платформера. Потрапте в далеке пост апокаліптичне майбутнє, де все людство вимерло. Досліджуйте занедбану фортецю, шукайте пастки і ховайтеся від темного монстра, що переслідує вас по п’ятах.

особливості гри:

  • висока складність у світі далекого майбутнього немає місця для слабких. Вивчайте фортецю обережно і вкрай вдумливо — смерть тут чекає на кожному кроці. Хочете пробігти повз тієї милої пташки? загинувши. Випадково наступили на гілку? загинувши.
  • розвиток персонажа кожна смерть або перемога не проходить для вас безслідно. Великий вибір проклять і нагород урізноманітнюють ігровий процес.
  • реіграбельность живе у фортеці тьма бажає вас зупинити і не дати дійти до кінця. А тому вам доведеться напружувати звивини: кожен раз шляхи проходження змінюються — часом до невпізнання. Бо вічна ніч темна і сповнена жахів.
  • похмурий, але привабливий світ вивчайте дивних чудовиськ, що населяють фортецю. Знаходьте тих, хто допоможе вам в проходженні, — будь то водяний біс або старий металевий робот. Тільки пам’ятайте, що не всі істоти бажають вам добра …