Великий переїзд: як перенести дані зі старого iphone на складаний galaxy z fold3

18

Покупка нового смартфона приносить не тільки радість, але і турботу про перенесення фотографій, контактів, відео, заміток та інших даних. Особливо, якщо мова йде про пристрої з різними операційками. А якщо ви взагалі переїжджаєте з iphone на galaxy z fold3? чи впливає на імпорт даних інноваційний форм-фактор? чи є підводні камені? розбиратися.

Смартфон і планшет в одному корпусі

Якщо ви вирішили перейти на samsung galaxy z3, ми вас розуміємо. Приємно мати гаджет, який відрізняється буквально від будь-якого іншого смартфона. Складений galaxy z fold3-звичайний апарат з невеликим екраном, яким легко керувати однією рукою. Можна друкувати повідомлення на ходу або гортати стрічку соцмереж в черзі в магазині. А коли є час, розкриваємо половинки і перетворюємо пристрій в повноцінний планшет з розкішною 7,6-дюймовою гнучкою матрицею.

Велика панель і продумане пз дозволяють працювати з трьома додатками одночасно. Сценаріїв для подібної опції безліч-можна дивитися лекцію на youtube, гортати браузер і стежити за новинами в telegram-каналах. Є гнучкі опції для багатовіконного режиму і різні плаваючі вікна — іноді простіше розкрити galaxy z fold3, ніж діставати ноутбук.

До слова, є і режим dex, що дозволяє запускати на моніторах і телевізорах близький до windows інтерфейс. З огляду на, як багато зараз професійного софта для android, у багатьох офісних завданнях буде достатньо тільки складного пристрою.

Як перенести дані з iphone

В цілому, процедура перенесення даних ідентична практично для всіх пристроїв samsung. Справа в тому, що корейський it-гігант розробив і випустив власний софт для перенесення даних — додаток smart switch. Він покликаний значно спростити відправку інформації на новий гаджет без будь-яких втрат. З iphone програма теж працює, так що почнемо.

Утиліта smart switch вбудована в багато гаджетах samsung, є вона і в galaxy z3. Програма знаходиться в розділі «облікові записи та архівація», де потрібно вибрати опцію «перенесення даних з іншого пристрою». Однак шукати функцію в меню зовсім не обов’язково. Досить підключити смартфони між собою по кабелю — якщо він є, і додаток для переїзду запуститься автоматично.

Smart switch запропонує вибрати, що потрібно від програми — перенести або відправити дані. Ми вибираємо пункт “отримати дані” і відзначаємо, з якої платформи. У нашому випадку це iphone / ipad.

Для перенесення даних з iphone є два варіанти. Перший-скористатися кабелем lightning-usb type-c або перехідником з usb-c на звичайний usb-a. Другий спосіб передбачає бездротову передачу через icloud. У нас виявився ноутбучний адаптер для usb-c, тому спробуємо обидва рішення. Почнемо з переміщення інформації за допомогою проводів.

Перенесення даних за допомогою кабелю

Цей спосіб працює практично на всіх android-пристроях. Galaxy z fold3 не став винятком. Працює так: підключаємо «розкладачку» до старого iphone. На смартфоні від apple треба натиснути на спливаючому вікні кнопку» довіряти ” і ввести пін-код від пристрою.

Відразу після цього на samsung з’явиться меню з вибором даних для перенесення, від контактів і розташування ярликів додатків до фотографій і паролів від wi-fi. Система дбайливо перевірить, які аналогічні програми є на android і запропонує відразу їх встановити. У випадку з whatsapp утиліта smart switch відразу пропонує перенести історію чатів – для цього на екрані з’явиться qr-код, який слід відсканувати за допомогою iphone.

Натискаємо кілька разів «далі», погоджуємося і бачимо перед собою вікно з відстеженням статусу «переїзду». Всі дані з 64-гігабайтного iphone переміщалися протягом 17 хвилин-зовсім небагато для такого обсягу інформації.

Після закінчення процесу починається процедура упорядкування даних. Вона займе ще кілька хвилин-в цей час система буде розподіляти інформацію по необхідним додаткам. Під завісу спливе вікно з результатами: можна подивитися, скільки інформації було передано на galaxy z fold3.

Бездротове перенесення даних

Якщо під рукою немає відповідного кабелю або перехідника, можна скористатися другим способом, який зав’язаний на icloud. У цьому випадку обсяг буде скромніше, адже smart switch синхронізує тільки дані з хмарного сховища apple. Таким шляхом ви перенесете контакти, повідомлення, події з календаря, замітки, документи фотографії та відео.

У додатку smart switch вибираємо пункт «завантажити дані з icloud». З’явиться вікно для введення apple id або електронної пошти та пароля. Вводимо дані учеткі apple і бачимо панель з вибором даних для перенесення. Відзначаємо необхідні пункти і тиснемо на кнопку «передати». У нашому випадку процес зайняв близько 20 хвилин, проте остаточний час трансферу залежить від швидкості інтернету та обсягу інформації в хмарі.

Підсумки

Як виявилося, перенести дані з iphone на складаний galaxy z fold3 дуже просто. Для цього samsung додала всі необхідні інструменти. Інформація, від фото, відео та контактів до заміток і паролів від wi-fi, переїхала на новинку коректно. Окремий лайк за те, що вдалося зберегти історію чатів в whatsapp і розташування іконок на робочих столах.

Успіх процедури забезпечила і оболонка one ui, яка управляє системою. Вона дозволяє змінювати співвідношення сторін у вікнах програм, коли це потрібно, і запускати на одному екрані два або три додатки. Зручна опція для гаджета, який легким рухом руки перетворюється в повноцінний планшет з великим дисплеєм.