Вереснева виручка tsmc виросла відразу на 20%

46

Докладні підсумки кварталу tsmc підведе трохи пізніше, а поки компанія звітує про результати вересня, що з високим ступенем точності дозволяє визначити розмір квартальної виручки. Якщо перший місяць календарної осені приніс компанії близько $5,4 млрд виручки, як пояснює bloomberg, то за весь третій квартал компанія виручила $14,8 млрд.

джерело зображення: bloomberg

Вереснева виручка в річному порівнянні збільшилася відразу на 20%. На думку аналітиків bloomberg, офіційний квартальний звіт tsmc повідає про операційний прибуток нижче $5,97 млрд, закладених в прогнозі сторонніх експертів. Компанія зараз змушена концентруватися на випуску чіпів для автомобільної галузі, які виробляються з використанням зрілих техпроцесів, і це не так вигідно, як випуск передових компонентів. Уповільнення зростання ринку смартфонів теж підриває фінансові показники tsmc, як вважають експерти.

Вже дев’ятий місяць поспіль терміни очікування замовлених чіпів збільшуються-у вересні вони досягли 21,7 тижня в середньому по галузі. Повна версія квартального звіту tsmc буде опублікована наступного тижня. Вона буде містити статистику по співвідношенню використовуваних літографічних процесів і супроводжувати коментарями керівництва компанії.