Віце-чемпіона the international звинуватили в підставних матчах і сумнівних ставках

31

Якщо гравці psg.lgd грали на тільки перемогу, чому ні на одній карті фіналу за них не вийшов мессі?

Як ви вже напевно знаєте,team spirit виграла the international 10 – про що милостиво повідомили з усіх прасок країни спортсмени, політики, депутати, актори, порнозірки, спортсмени, журналісти, коментатори, співаки, блогери та всі інші діячі культури.

Перемога неймовірно заслужена: team spirit з боєм прорвалися через всіх фаворитів і в багатогодинній битві вирвали кубок, подарувавши непередавані емоції всьому світу. Швидше за все, вся п’ятірка отримає не тільки славу і шану, але також звання заслужених майстрів спорту за перемогу на чемпіонаті світу в дисципліні бойової арени. Цікаво, але першим заслуженим спортсменом з кіберспорту росії може стати виходець з дагестану магомед халілов – ось вже кузня спортивних зірок!

Найемоційніший момент ti10 від іллі yatoro мулярчука

Що стосується самого the international 10, то проходив турнір в бухаресті. Але угорським або російським його навряд чи хто назве. Швидше, китайським – з 18 команд з усього світу 5 команд представляли саме китай. З снд на турнір проникли тільки два колективи. Не дивно, що китай лідирує в кількості отриманих призових за всю історіюdota 2-близько 52 мільйонів.

Psg.lgd заробила за 2 місце 5,2 млн доларів; за 4 місце invictus gaming отримали 2,4 мільйона доларів; vici gaming дісталося 1,4 млн доларів за 5-6 місце; elephant і team aster задовольнялися втішним призом в 600 тисяч доларів на кожну за нижні місця в таблиці плей-офф. У китай відправиться майже чверть від загального призового фонду в 40 мільйонів доларів!

І все добре, справжнє спортивне свято без перебільшення, але хтось скористався моментом для удару по віце-чемпіонам, і так опинилися на місці кращих серед гірших. Колишня дружина тренера psg.lgd, чемпіона ti4 чжана ніна (xiao8), завдала удару по моралі прямо під час фіналу турніру. Вона опублікувала скандальний пост, де розкрила інформацію про ставки xiao8, про його забави з фанатками, на які навряд чи погодяться навіть найвідданіші фанати team spirit.

Характер ставок передбачає, що хіао8 була доступна інформація про результати матчу ще до завершення. І хоча програвав він часто, як і годиться багатому лудоману, вигравав він по-крупному. Наприклад, він ставив проти своєї команди на china pro cup, вибравши переможцем куди менш очевидну aster. Підозру викликають також ігри psg.lgd на oga dota pit, у фіналі якого також зійшлася проти team spirit, перемігши російську команду без участі свого ключового гравця – його підмінив сам xiao8.

Тільки уявіть, що відчуває людина в найважливішому матчі головного турніру року на сцені величезного стадіону без глядачів, поступаючись в рахунку, сидячи в задушливій жаркій кабінці і знаючи, що десь в соціальних мережах тренера команди полощуть за зради, поки він зайнятий вибудовуванням драфтів і тактики на матч. Або не знаючи – гравці часто відключаються від соціальних мережі. Але не тренер і не менеджери.

І хоч скандал натягнутий, в черговий раз хочеться задати питання-скільки вона ще дозволить китайцям маніпулювати сценою? п’ять команд на the international-сувора заслуга китайських функціонерів, які змогли підрахувати бонуси від місцевих ліг, прикинути максиміни і розподілити команди по сезону так, щоб якомога більше китайців з’їздили головна подія року.

Мало того, згадується скандал з newbee і avengerls на відборах до starladder imbatv dota 2 minor season 3 –valve забанила гравців за неочевидний договірний матч. Бан намошнили якраз керівники lgd. Цікава організація: її директор залучалася за договорняки, деякі спонсоровані lgd склади беруть участь в офіційних лігах в обхід правил, а тренер порушує заборону на ставки на турнірах, де беруть участь він і його команда, але valve вперто ігнорує китайську метушню, ставлячи під питання результати сезону в цілому.

Команду, в якій середній вік гравців не перевищує 20 років, вшановує вся росія, країни снд і зарубіжні фанати. Їх перемога приверне тисячі нових гравців до dota 2.але що вони знайдуть? valve, чиє потурання повільно знищує всю суть змагальної dota 2. Розсадник злочинців, корупціонерів і шахраїв, які заробляють на торгівлі людьми, на ставках, на обмані. Ніби не кіберспорт, а бокс часів 30-х.