Віддалене управління Android (Android Device Manager)

483

Пошук загубленого телефону – Віддалене управління Android

Відмінна новина для користувачів Android. Компанія Google нещодавно оголосила про запуск чергового сервісу Віддалене керування Android (Android Device Manager). Даний сервіс дозволяє користувачам Android шукати свої загублені Android пристрою за допомогою зручного веб-інтерфейсу, і в даний час пропонує 2 способи зробити це.

Панель управления сервисом Удаленное управление Android

По-перше, якщо ви просто не можете згадати, куди поклали своє Android пристрій в квартирі або офісі, то, за допомогою сервісу Віддаленого керування Android, можна ініціювати дзвінки на телефон на максимальній гучності протягом 5 хвилин, навіть якщо ви встановили беззвучний режим роботи телефону.

Інший метод полягає у використанні послуг компанії Google карти, щоб вказати на те місце, де саме ваш телефон знаходиться в даний момент, або, де він був востаннє включений. Ця функція може бути корисна для з’ясування, де ви залишили свій телефон в ресторані або клубі. У разі, якщо ви не можете повернути втрачене пристрій, але воно знаходиться в мережі, ви можете стерти всі дані на ньому, виконуючи віддалену очищення. Але мені більше подобається не те, що можна очистити чи знайти під ліжком свій девайс, а те, що я тепер точно знаю, де знаходиться моя дитина. Знову ж таки, якщо ви не хочете, щоб в даний момент часу хто-небудь знав, де ви, просто вимкніть інтернет, Wi-Fi і GPS.

Найкраще в сервісі Віддалене керування Android те, що він доступний для будь-якого пристрою Android, яке працює на Android 2.2 і вище. А це майже 99% від усіх Android-пристроїв. Так що, Google в черговий раз показав, що він не гірше Apple і у нього теж є гідні програми.

Рекомендую до прочитання: Перехід на HTTPS

[stextbox id=”info”]

P. S.

Для тих, хто в танку – у Apple c 2010 працює додаток Find My iPhone. Основні функції якого практично такі ж, як і у сервісу Віддалене керування Android:

  • Заблокувати
  • Стерти дані
  • Подати звуковий сигнал

[/stextbox]