Відео показало оптимуса прайма з фільму «трансформери 7: сходження звіроботів»

115

Відомо, що в розробці знаходиться нова частина « трансфомерів », яка матиме підзаголовок « сходження звіроботів ». І хоча про фільм відомо небагато, ми знаємо, що в ньому з’явиться, мабуть, найпопулярніший представник автоботів – оптимус прайм, доказ причетності якого знову з’явилося в мережі.

« сходження звіроботів “, як очікується, буде не тільки продовженням ” бамблбі » 2018 року, але і запозичить елементи з сюжетної арки beast war – однієї з найвідоміших у франшизі. Крім того, ми знаємо, що оптимус прайм, якого озвучить пітер каллен, а нове відео зі зйомок демонструє автобота в дії.

Сам ролик, в якому вантажівка їде по вулиці нью-йорка, ви можете побачити нижче:

New set footage of the new transformers movie #transformersriseofthebeasts found. Optimus is looking sleek pic.twitter.com/94cragqtcm

— cris parker (@3cfilm) september 6, 2021

З’явилися свіжі кадри з нового фільму « трансформери

Події фільму “трансформери: сходження звіроботів ” розгортаються в 1994 році, а крім оптимуса прайма, в центрі уваги опиняться двоє людей з брукліна, які вступають в древній конфлікт, пов’язаний з трьома фракціями трансформерів. Відомо, що в стрічці з’явиться оптимус праймал (рон перлман), але як такі деталі сюжету залишаються невідомі.