Відео: запекла боротьба і грізний “центуріон” в геймплейному трейлері аддона annihilation line для terminator: resistance

37

Видавництво reef entertainment і студія-розробник teyon представили геймплейний трейлер сюжетного доповнення annihilation line до свого науково-фантастичного шутера terminator: resistance.

Джерело зображення: steam

Нагадаємо, annihilation line запропонує в ролі рядового джейкоба ріверса відправитися під керівництвом кайла різа на найбільш небезпечну ворожу територію — за лінією анігіляції.

Оприлюднений ролик триває трохи менше двох хвилин і демонструє, як ріверс, різ та інші члени загону рятуються від переважних сил «скайнет», включаючи грізного «центуріона». Останній з’являється у відеоіграх вперше.

У найближчу п’ятницю, 3 грудня, розробники влаштують на twitch живе проходження вже показаної секції кампанії annihilation line і поділяться новими подробицями. Трансляція розпочнеться о 19: 00 за московським часом.

Annihilation line надійде в продаж 10 грудня поточного року для pc (steam) і ps5. У доповненні обіцяють динамічну історію з ексклюзивними персонажами, більше чотирьох годин контенту і розширений арсенал.