Віджет для сайту Вконтакте

549

Як встановити віджет коментарів Вконтакте на WordPress

Всім привіт! Як відомо, коментування на блогах і сайтах дуже сприятливо впливає на позиції сайту в цілому. Це і унікальний контент і час, проведений за написанням коментаря, яке покращує поведінковий фактор. Ясна річ, що яку-небудь нудятину або відверту маячню ніхто коментувати не буде, тому треба намагатися писати корисні та цікаві статті або, якщо зовсім нічого не лізе в голову (так теж буває), робити рерайт вподобаних статей в інтернеті. Щоб коментаторів якось віддячити, я зробив свій блог dofollow з самого початку його існування і анітрохи про це не шкодую.

Все це звичайно дуже добре, але в наш час соціальних мереж гріх не скористатися безкоштовним методом збільшення відвідуваності за допомогою установки на сайт віджета коментування Вконтакте. Є ще й спеціальний плагін коментарів Facebook, але про нього в інший раз.

У багатьох може виникнути питання, а для чого все це треба. Тут кілька незаперечних переваг:

  • Перше – це кількість користувачів мережею Вконтакте, воно вже перевалило за 30 мільйонів чоловік. У будь-якому випадку, знайдеться кілька тисяч людей, які зацікавляться вашим блогом або сайтом.
  • Друге – це те, що роботи ПС “живуть” на сайті Вконтакте, тим самим, посилання на ваш сайт, що потрапила з коментарем на чиюсь сторінку дуже швидко індексується.

Принцип дії віджета коментування Вконтакте простий. Після його установки на ваш блог або сайт, кожен користувач соцмережі зможе залишати коментарі не заповнюючи зайві поля, такі як ім’я, пошта, сайт. Після коментування, про вашої статті дізнаються всі друзі і друзі друзів коментує, тому, що відображається не тільки в віджеті коментарів, але і на стіні коментатора Вконтакте. Вважайте, що це свого роду репост вашої статті.

Рекомендую до прочитання: Реєстрація в каталогах

Установка віджета коментарів Вконтакте

Заходимо під своїм логіном і паролем на сторінку Вконтакте. Там переходимо по вкладці, в нижньому меню, «Розробникам», якщо ліньки шукати, то можете клікнути ось за цим посиланням http://vk.com/dev. Потім переходите у вкладку “Документація платформи” пункт “Віджети для сайтів” — “Коментарі” (рис.1)

Установка виджета Вконтакте

рис.1

Далі нічого складного немає. Все, що потрібно, це вибрати у вкладці “Підключити новий сайт і заповнити назва сайту, адресу сайту, вибрати тематику, встановити ширину, вибрати кількість коментарів і натисніть “Зберегти” (рис.2). Все, сайт підключений.

Виджет комментариев Вконтакте

рис.2

Все, на сайті Вконтакте всі процедури закінчені. Тепер переходимо до свого блогу/сайту. Нам потрібен файл теми header.php в якому між тегами необхідно буде вставити першу частину коду (рис.3). Я вставив її безпосередньо перед закриваючим тегом.

Код виджета комментариев Вконтакте

рис.3

Другу частину коду (рис.3) необхідно вставляти в файл single.php вашої теми, в те місце, де ви хочете бачити віджет коментарів. Я вставив його над стандартними коментарями (рис.4)

Код виджета комментариев для вставки на сайт

рис.4

На цьому все, віджет коментарів ВКонтакте встановлений і готовий до роботи. І наприкінці, хочу ще раз виділити основні переваги даного методу коментування.

Що дає віджет коментарів ВКонтакте

  • Віджет коментарів ВКонтакте встановлюється всього за 5 хвилин і дає можливість коментування статей та інших матеріалів.
  • Користувачам надана можливість коментувати матеріали без додаткової реєстрації.
  • Будь залишений коментар може бути розміщений на сторінці коментатора ВКонтакте з посиланням на вашу статтю.
  • Зі “стіни” автора коментаря та з Новин, про вашому пості дізнаються друзі автора, друзі друзів і т. д. загалом, це називається вірусний ефект.
  • Можливість модерації. Ви можете редагувати коментарі за допомогою функції адміністрування (рис.5), яка передбачена у віджеті Вконтакте.

Функция администрирования виджета комментирования ВКонтакте

рис.5