Vivo готує потужний смартфон nex на платформі qualcomm snapdragon 898

22

Китайська компанія vivo, за повідомленнями мережевих джерел, готує до випуску смартфон нового покоління, який увійде в сімейство nex. В основу апарату ляже майбутня флагманська платформа qualcomm.

Йдеться про процесор snapdragon 898. За наявними даними, цей чіп буде виготовлятися компанією samsung по 4-нанометровій технології. Йдеться про наявність одного потужного ядра cortex-x2 з тактовою частотою 3,0 ггц, трьох продуктивних ядер cortex-a710 з частотою до 2,5 ггц і чотирьох енергоефективних ядер cortex-a510 з тактовою частотою 1,79 ггц.

Обробкою графіки займеться високопродуктивний прискорювач adreno 730. Смартфон зможе функціонувати в мобільних мережах п’ятого покоління (5g).

Мережеві джерела стверджують, що новинка може отримати назву nex fold. Це говорить про наявність гнучкого дисплея. Пристрій отримає підтримку швидкої підзарядки акумуляторної батареї потужністю не менше 44 вт.

Крім того, повідомляється, що після виходу нової моделі сімейства nex дебютують смартфони серії iqoo 9. Їх основою також послужить процесор qualcomm snapdragon 898.