Всі скіни і косметика з колаборації fortnite x dune потрапили в мережу завчасно

24

залишилося всього кілька днів до глобального виходу довгоочікуваної фільму “дюна”, і хоча фільм вже встиг вийти в російських кінотеатрах, fortnite ще не запустили свою нову колаборацію з всесвіту дюни. Втім, в мережі вже з’явилася інформація про скіни для цього івенту.

Івент fortnite і дюни один з найостанніших з тих, для яких є відкрита інформація. Хоча відомо, що розробники готують багато майбутніх колаборацій, включаючи одну з всесвіту наруто.

Шанувальника доведеться ще почекати, поки інформація про івент з наруто з’явиться у відкритому доступі, проте ви вже можете насолодитися образами скінів, які ви зможете побачити в fortnite в найближчому майбутньому.

Item shop preview #fortnite pic.twitter.com/hjxquoy8jq

— venom | fortnite leaks (@venomleaks) october 18, 2021

These are all cosmetics that are part of the dune collab!(sorry for being late!) pic.twitter.com/jmpz2up9wv

— shiina 🎃 (@shiinabr) october 18, 2021

Дюна – це майбутній американський фантастичний фільм режисера дені вільньова, який є адаптацією однойменного роману френка герберта 1965 року. Світова прем’єра картини відбулася 3 вересня цього року, прем’єра в росії – 16 вересня, проте цифровий реліз буде доступний тільки 22 жовтня.

На жаль, дата появи скінів і косметики в грі ще невідома, але передбачається, що вони будуть випущені приблизно в той же час, що і фільм.