Вихід рибальської rpg moonglow bay відкладений на пару тижнів

53

Видавець coatsink оголосив про невелику затримку раболовной рпг moonglow bay .

Гра була перенесена з спочатку запланованої дати випуску 7 жовтня на 26 жовтня на xbox і пк. За словами розробника bunnyhug, кілька помилок ” ускладнили отримання чистої збірки релізу», тому потрібно ще пара тижнів.

” гра затягується, але не набагато! ми в bunnyhug працюємо над moonglow bay протягом 4 років разом з coatsink, щоб зробити кращий досвід. На жаль, за останні кілька тижнів ми зіткнулися з деякими жахливими помилками, які ускладнили отримання чистої збірки релізу/ гра зараз знаходиться в хорошому місці і на заключній стадії розробки, але все ще повинна пройти фінальні перешкоди, тому, щоб переконатися, що все в порядку, як дощ, ми випустимо moonglow bay 26 жовтня! ми сподіваємося, що ви зможете насолодитися тим, що гряде!”

Дія гри відбувається в затоці мунглоу, колись галасливому центрі, поки чутки про небезпечні, фантастичних істот не зруйнували рибальську торгівлю. Гравці потрапляють в місто з метою почати новий бізнес і спробувати відродити moonglow bay.

Moonglow bay тепер повинен бути випущений 26 жовтня для xbox series x / s, xbox one і пк. Гра також буде доступна через xbox game pass на консолі та пк з моменту запуску.