Виробника ігрової периферії steelseries купив за $1,2 млрд власник jabra

14

Gn group, материнська компанія виробника аудіопристроїв jabra, придбала данського виробника ігрової периферії steelseries за $1,2 млрд. Колишнім власником steelseries, яка випускає геймерські клавіатури, миші, гарнітури та інші пристрої, була скандинавська приватна інвестиційна компанія axcel.

Зображення: steelseries

Компанія steelseries була заснована в данії в 2001 році. Вона зробила собі ім’я, випускаючи якісні периферійні пристрої, орієнтовані на геймерів. Оскільки у gn group вже є бізнес, пов’язаний з виробництвом аудіотехніки, компанія зацікавлена в ігрових гарнітурах steelseries, асортимент яких включає в себе моделі різного форм-фактора і цінових категорій.

Очевидно, gn group прагне заробити на зростаючому попиті на ігрові пристрої. У компанії очікують, що ринок ігрового обладнання продовжить рости в середньостроковій перспективі приблизно на 7-8% щорічно. Незважаючи на зміну власника, бренд steelseries нікуди не дінеться і буде продовжувати використовуватися при запуску нових пристроїв.

Генеральний директор steelseries ехтішам раббані (ehtisham rabbani) заявив, що бренд продовжить фокусуватися на створенні пристроїв і програмного забезпечення для геймерів. Він також зазначив, що бренд збереже колишній склад керівників. Разом з цим, частиною gn group стануть близько 350 співробітників steelseries, в тому числі 80 інженерів-програмістів. Відзначимо, що в даний час до складу gn group входять бренди jabra, що спеціалізується на створенні аудіогарнітур та інших аудіопристроїв, resound, що випускає слухові апарати, а також виробник бездротових гарнітур blueparrot.