Витік і спойлери про фільм “бетмен «підтверджені повним трейлером

33

Кадри зі зйомок » бетмена” , показаний на dc fandome, схоже, підтверджують просочилися подробиці кінокоміксу метта рівза.

Перед тим, як представити повноцінний трейлер, рівз разом з робертом паттінсоном і зої кравіц віртуально представили ексклюзивний ролик про створення фільму. У ньому показані сторінки журналу, в яких зображений другий рік злісного і жорстокого брюса уейна в якості борця зі злочинністю.

Раніше на цьому тижні інсайдер і ведучий vieweranon опублікував в twitter інформацію про другий тестовий показ «бетмена ” , який, як повідомляється, відбувся через кілька місяців після першого показу, влітку. Згідно з інформацією подивилися, “бетмен” – це “майже тригодинний детектив»і “повноцінний нуар-фільм”.

Історія починається на хелловін і, якщо вірити подробицям, події розгортаються протягом тижня. Молодий бетмен “носить костюм більшу частину екранного часу”, тому що він» мало зацікавлений в тому, щоб бути брюсом”, а велика частина діалогів паттінсона – це закадровий голос, який читає публіці рукописний щоденник бетмена.

«стовп світла в нічному небі, не просто заклик. Це попередження”, – йдеться на сторінці журналу бетмена про імпровізований бетсігнла, який з’являється у другому трейлері.

Vieweranon описує серійного вбивцю пола дано в масці як “свого роду пилу”, маючи на увазі персонажа з хоррорів. Повідомляється, що одна жертва загадочника ” замкнена у вибуховому нашийнику і повинна розгадати три загадки», щоб отримати свободу. По закінченню часу нашийник вибухає.

Згідно з наступними твітами від vieweranon, бетмен отримав ” позитивний відгук» і «множинні овації» від тестової аудиторії. Керівництво warner bros. Було присутнє, щоб засвідчити реакцію аудиторії, яку інсайдер описує як різнопланову, а не»купку хлопців у футболках з бетменом”.