Wargaming дарує подарунки гравцям в world of tanks blitz для switch

73

Керівництво розробника популярної онлайн-гри оголосило про старт акції, приуроченої до річниці релізу на платформі nintendo switch. З нагоди цієї події геймери отримають ряд подарунків, включаючи преміум-акаунти і корисні бустери.

Рік тому world of tanks blitz з’явилася на консолях nintendo switch. З тих пір гру встановили понад 1,5 мільйона разів, а геймери встигли провести понад 78 мільйонів віртуальних боїв. Щоб відзначити ці досягнення, розробники приготували для кожного шанувальника гри цінний подарунок. Він містить анімований камуфляж “полум’я битви” (його можна використовувати для прикраси відразу десяти танків на вибір), три дні преміум-аккаунта, 100 000 кредитів і по 10 бустерів досвіду і кредитів.

«рік на nintendo switch-важлива віха для нас. І ми хотіли відзначити внесок гравців у це досягнення, тому підготували для них внутрішньоігрові подарунки. Те, що за цей час гру на платформі встановили понад півтора мільйона разів, доводить, що world of tanks blitz знайшов відгук у нової аудиторії. І ми маємо намір і далі радувати якісним геймплеєм як існуючих, так і нових гравців», — наталія першиць, паблішинг-директор world of tanks blitz.

Щоб отримати подарунки, користувачам достатньо увійти в свій аккаунт world of tanks blitz з консолі nintendo switch до 13 вересня і забрати нагороду. Для новачків компанія підготувала особливу знижку на ексклюзивний внутрішньоігровий набір «m6a2e1 + ресурси» в nintendo eshop. Він включає американський важкий танк m6a2e1 vii рівня, додатковий слот в ангарі, а також анімований камуфляж»радіоактивний дощ”.