Warner bros. Поділилися новим постером по їх майбутньому екшену gotham knights

78

Видавець warner bros. Interactive entertainment спільно з dc comics провели прес-реліз, в якому поділилися новою ілюстрацією щодо майбутнього екшену від третьої особи з відкритим світом gotham knights. Більше деталей представлено не було, але нам відомо, що вже в жовтні розробники поділяться новою інформацією про гру. Можливо, нам представлять новий трейлер і анонсують дату релізу, яка була перенесена навесні.

Повернемося до зображення. На ньому видавець показав чотирьох ключових ігрових персонажів, навколо яких розгортатиметься сюжет — червоного ковпака, робін, найтвінга і бетгерл. Також варто звернути увагу на силует бетмена у великій калюжі під ногами героїв. Мабуть, таким чином, розробники нагадують про самого першого лицаря готема.

Реліз gotham knights відбудеться в колись в 2022 році на пк, playstation 5, playstation 4, xbox one і xbox series x/s. Нові деталі по грі розробники представлять на віртуальному заході dc fandome, яка пройде 16 жовтня. До слова, suicide squad: kill the justice league теж з’явиться на ньому.

Your legacy begins now. Step into the knight. #gothamknights pic.twitter.com/xgb8hlahl9

— gotham knights (@gothamknights) september 3, 2021