Xiaomi 11t в росії: дата презентації та інші подробиці

11

Компанія xiaomi назвала дату російського анонсу флагманського смартфона. Прем’єра пристрою пройде онлайн, а відразу після заходу його організатори проведуть конкурси, в ході яких будуть розіграні нові гаджети популярного бренду електроніки.

Презентація смартфона відбудеться 19 жовтня о 19:00 за московським часом. Захід транслюватиметься відразу на декількох майданчиках: youtube, facebook, вконтакте, mi.com, mi tv і mi community. Після закінчення анонсу новинки можна буде обговорити на стрімі – а заодно взяти участь в конкурсах і виграти нові пристрої xiaomi.

Ключовою особливістю серії смартфонів xiaomi 2021 року стали кінематографічні можливості камери. Сама прем’єра буде витримана в рамках концепції “кіномагії”. З нею російські глядачі могли ознайомитися на глобальній презентації нових гаджетів 15 вересня.

Майбутній захід буде складатися з серії кінематографічних роликів за участю відомих акторів. Крім лінійки смартфонів xiaomi 11t і декількох екосистемних пристроїв, анонсованих в ході глобального запуску, компанія приготувала для російських глядачів ще кілька сюрпризів.