Xiaomi оштрафували за обман в рекламі смартфона-компанія “переплутала” дисплеї amoled і lcd

22

За повідомленнями мережевих джерел, китайський регулятор оштрафував компанію xiaomi за надання в рекламі неправдивих відомостей про один зі своїх смартфонів. Виробник вказав, що в одному з апаратів використовується amoled-дисплей від samsung, тоді як насправді ця модель поставляється з lcd-дисплеєм. Для врегулювання цього питання компанія xiaomi була змушена заплатити штраф у розмірі 20 тис. Юанів (близько $3150).

Джерело зображення: 91mobiles

Згідно з наявними даними, мова йде про рекламу апарату redmi k30 5g на ринку китаю. У ній говорилося, що апарат оснащується amoled-дисплеєм samsung, що не збігається з дійсністю. Насправді redmi k30 5g оснащується 6,67-дюймовим lcd-дисплеєм з підтримкою роздільної здатності full hd+ і вирізом для фронтальної камери у верхній частині. Реклама, про яку йде мова, демонструвалася відвідувачам офіційного магазину xiaomi на платформі tmall під час одного з розпродажів в жовтні 2020 року.

Невідповідність рекламних даних тому, що виробник пропонує насправді порушує «закон кнр про рекламу», тому вендор і був оштрафований. Джерело зазначає, що xiaomi не визнає того, що обман був цілеспрямованим. У компанії запевнили, що невідповідність рекламних даних з реальними характеристиками смартфона стало наслідок людської помилки. Покупцям залишається сподіватися, що подібні помилки не будуть допускатися в майбутньому.