Xiaomi пообіцяла оновити смартфон 11т аж до android 14 і чотири роки випускати оновлення безпеки

73

Напередодні запуску смартфонів xiaomi 11t і 11т pro для них була анонсована розширена підтримка. Компанія xiaomi пообіцяла, що прийдешні новинки отримають як мінімум три великих оновлення android і чотири роки регулярних оновлень безпеки.

9to5google.com

Ця обіцянка виходить за рамки поточних умов підтримки, наданих флагманам компанії. Актуальний mi 11 ultra отримає тільки два оновлення android, а виправлення безпеки будуть доставлятися раз в 90 днів. Xiaomi 11t, у свою чергу, буде оновлюватися до android 14 включно. Як часто пристрій буде отримувати оновлення безпеки компанія не повідомила.

9to5google.com

На жаль, xiaomi поки не повідомила, чи торкнеться розширення програмної підтримки представлені раніше продукти компанії. Однак було заявлено, що xiaomi оцінить можливість розширення підтримки для вже існуючих смартфонів.

Нагадаємо, що xiaomi 11t pro, згідно з витоками, отримає чіпсет qualcomm snapdragon 888, 8 гбайт оперативної пам’яті і накопичувач ємністю до 256 гбайт. Очікується, що новинка буде представлена 15 вересня в рамках спеціального заходу компанії.