Xiaomi випустила свій перший чіп для зарядки: потужність до 120 вт без перегріву

17

Більше двох років тому технологія швидкої зарядки стала одним із стратегічних завдань xiaomi. З тих пір компанія побудувала чотири великих r&d-центру і створила окремий підрозділ, що відповідає за цей напрямок. За минулий час китайський промисловий гігант оснастив сотні мільйонів своїх пристроїв системами швидкої зарядки і подав заявку на отримання більше 800 патентів. На певному етапі компанія зрозуміла, що просто гнатися за показниками потужності безглуздо і потрібно придумати щось інше. Саме тому xiaomi розробила свій перший чіп surge p1, що відповідає за живлення і зарядку мобільного пристрою. На його розробку пішло 18 місяців і 15,5 млн доларів.

Ключова особливість surge p1 полягає в тому, що він забезпечує зарядку потужністю 120 вт для одного елемента живлення, тоді як існуюча технологія надшвидкої зарядки передбачає використання двох елементів живлення ємністю 2000-3000 ма·год. Це дозволяє заощадити місце всередині корпусу смартфона і зробити його тонше. Чіп має інтелектуальну систему регулювання температурного режиму, за допомогою якої він управляє різними типами навантажень і забезпечує безпечну роботу гаджета.

Surge p1 також є першим в галузі чіпом для бездротової зарядки з ефективністю 97,5%. При підключенні пристрою до джерела живлення по проводу ефективність зарядки досягає 96,8%, а теплові втрати знижуються на 30%. Контролер підтримує в цілому 15 режимів, включаючи надшвидку реверсивну зарядку.

Xiaomi заявила, що майбутній флагман mi 12 pro першим отримає чіп surge p1.смартфон буде підтримувати дротову зарядку на 120 вт, бездротову зарядку на 50 вт і реверсивну бездротову зарядку потужністю 10 вт.