Як грати в Pokemon Go?

510

Всім привіт! Сьогодні трохи не по темі блогу, але теж цікаво. Незважаючи на те, що офіційно гра Pokemon Go ще не дісталася до Росії, величезна кількість людей вже шпилять у неї другий тиждень. Після запуску програми на позаминулому тижні воно поширюється як лісова пожежа. Я теж вирішив не відставати і в минулі вихідні встановив собі цю гру. Приєднався, так би мовити, з ордам нетерплячих Pokemon тренерів, які вийшли на вулиці, щоб спробувати зловити їх (Покемонів) всіх. Конфуз в тому, що толком не зрозуміло, як це працює. І щоб не наступати на одні і ті ж граблі, хочу поділитися з вами кількома порадами, які безсумнівно полегшать ваш шлях до майстра покемонів.

Керівництво для початківців: Як грати в Pokemon Go!

Перше, що треба знати на даному етапі, що в Росії ще гра не вийшла, тому потрібен Американський акаунт у AppStore, як його отримувати, пояснювати не буду, не маленькі вже, розберетеся ;) . Отже, після реєстрації вам запропонують налаштувати свій аватар. Ви можете вибрати стать, колір очей, колір волосся, сорочку, шапку, штани, взуття та стиль вашого рюкзака. Після того, як ви розберетеся з зовнішнім виглядом персонажа, вас перекине на основну область гри – карту Pokemon Go.

По суті, основною областю гри є яскраво-анімаційна версія Google Maps. Ви побачите дороги, водойми, а також місцеві визначні пам’ятки, замасковані під PokeStops і Pokemon Gyms. У міру вашого просування в реальному світі, ваш аватар робить теж саме на екрані вашого смартфона. Коли Покемон з’явиться на карті, телефон сповістить вас невеликою вібрацією, щоб спробувати захопити його, треба натиснути на нього пальцем. На екрані знаходяться декілька іконок:

 • Значок гравця: значок гравця знаходиться в нижньому лівому куті екрану. Натисніть на цю опцію для перегляду інформації про вашому персонажа, також тут відображено список досягнень в грі.
 • Рюкзак: тут зберігаються всі елементи, які ви отримуєте на вашому шляху.
 • Pokedex: ваш індекс покемонів, в комплекті з інформацією про всі види, яких ви вже зловили.
 • Покемон: тут ви можете побачити всіх покемонів, що знаходяться у вашому розпорядженні.
 • Поруч Покемон: натисніть в правому нижньому кутку екрану , щоб побачити Покемонів, які знаходяться неподалік.

Що вам треба знати про Пакемонів

Якщо ви ніколи не ловили покемонів до цього часу не переживайте, за допомогою цієї гри ви швидко познайомитеся з покемонами цього світу. При грі будьте гранично уважні і обережні, дивіться не на екран смартфона, а на місцевість перед собою. Це нагадування з’являється на самому першому екрані після входу в систему і являє собою гігантську Gyarados загрозливу гравцеві, як попередження, щоб залишатися напоготові під час гри.

Покемон бувають різних типів, форм і розмірів. З більш ніж 100 покемонів, доступних для захоплення, ви знайдете таких істот як: Fairy, Psychic, Electric, Grass, Water, Ghost, Bug, Rock, Ground, Poison, Flying і нормального типу. На даному етапі розвитку гри не було відмічено яких-небудь Легендарних Покемонів, але це не означає, що їх немає. Як у фільмі ДМБ: “- Ти бачиш ховраха? Немає. І я ні, але він є!”

Типи покемонів і де їх шукати

Кожна географічна область має певний набір типів покемонів і деяких істот важче знайти, ніж інших. Якщо ви будете постійно шукати в одному і тому ж місці, то будете отримувати приблизно однакових покемонів. Щоб знайти всіх покемонів, потрібно багато і довго ходити, причому в різні місця. Ви можете відправитися на місцеві озера, ставки, або пляжі, щоб знайти покемонів водного типу (Water) або почекати до вечора, щоб мати більше шансів на захоплення типу Fairy, ну і т. д.

Як зловити свого першого покемона

Як і у всіх іграх Pokemon, коли тренер починає свою першу подорож, йому дається на вибір кілька покемонів, щоб було з чого почати. Після того, як ви закінчили налаштовувати свій аватар, перед вами з’явиться три покемона. Ви можете вибрати одного з Bulbasaur, Charmander або Squirtle. Після захоплення одного, два інших зникне. Але почекайте, тут є маленький секрет. Якщо ви підете від трьох первинних покемонів чотири рази, ви отримаєте четвертий стартовий варіант Покемона – Пікачу. Прямо вже бачу, як загоряються очі у деяких :) .

Як отримати Pikachu (Пікачу) в якості стартера покемонів

 • Скачайте гру і отримаєте акаунт Pokemon Go.
 • Створіть свій аватар.
 • Коли професор запропонує вам “Зловити Покемона,” відійдіть подалі від Bulbasaur, Squirtle і Charmander.
 • Якщо йти досить далеко, тріо буде відроджуватися і ваш телефон буде вібрувати. (Знаючі товариші рекомендують ходити вздовж тротуару у вашому районі, щоб викликати це дія.)
 • Повторіть крок 4 3-5 разів і з’явиться четвертий Покемон – Пікачу!
 • How to get Pikachu as your starter Pokemon

  Як отримати Pikachu в якості стартера покемонів

  Примітка: комусь вдалося отримати Пікачу після 3 респаунов, а комусь знадобилося 5, щоб це сталося. Ваш результат може змінюватись.

  Как получить Пикачу

  Як отримати Пікачу

  Навіть якщо у вас вже є активний акаунт Pokemon Go і ви пропустили даний хак, не переживайте, Пікачу та інші покемони доступні для захоплення по всьому світу. Крім того, що покемони розкидані по всій земній кулі, їх також можна знайти в яйцях, які потрібно вылуплять шляхом проходження певної кількості кілометрів. Ексклюзивних для інших країн покемонів можна також знайти в цих яйцях, навіть якщо ти не знаходишся в іншій країні, що власне я і роблю.

  Рекомендую до прочитання: Twidium – сервіс для массфолловинга

  Як зловити іншого покемона

  Після того, як ви почали гру і захопили свого першого покемона, прийшов час, щоб виходити на полювання.

  Ви можете знайти покемонів якщо будете ходити навколо вашого будинку. Дотримуйтеся найбільш людних місць. Покемони з’являються найчастіше поблизу PokeStops. Чим більше PokeStops тим більше і різноманітніше навколо них істоти. Спробуйте відвідати місця з великою кількістю пам’яток мистецтва. Місця скупчення людей, туристичні місця або торгові центри є відмінними позиціями для знаходження покемонів.

  Як ви ходите в реальному світі, так ваш аватар рухається по карті за допомогою GPS. Коли Покемон знаходиться досить близько до захоплення, він спливає на екрані. Так як ходити утупившись очима в телефон є трохи не безпечно, розробники придумали зручну річ, щоб дозволити вам дивитися перед собою в той час, як ви блукаєте в пошуках покемонів. У налаштуваннях відзначте галочкою пункт “Збереження заряду батареї” і при перевертанні телефону “вниз головою” екран буде затухати і ви можете залишити свій телефон у спокої під час ходьби. Коли ви знаходитесь поруч з покемоном, ви отримаєте повідомлення у вигляді вібрації і (якщо звук включений) унікальний виклик покемона. Таким чином ви нікуди не занырнете і не пропустіть “здобич”.

  Після цього ви можете перейти в безпечне місце (якщо ви йшли по дорозі, наприклад) і натисніть на видимого Покемона, щоб захопити його. Якщо ви не бачите його на екрані відразу ж перед вами, то переміщуйте пристрій навколо до тих пір, поки він не з’явиться (є стрілки на екрані, щоб направляти вас в правильному напрямку.)

  Деяких людей може нудити від AR або ви не хочете розряджати акумулятор, ви завжди можете відключити цю функцію в правому верхньому куті.

  Після того, як ви знайшли Покемона, настав час кинути м’яч, щоб спробувати захопити його. Тут потрібна невелика вправність, але через 5-10 кидків ви зрозумієте сенс. Можу сказати одне, треба потрапити м’ячем у голову покемона. Деякі покемони з першого разу не ловляться (тобто вискакують з Pokeball), для таких випадків повторіть кидок ще раз.

  Як знайти покемонів поблизу?

  Після того, як ви встановили гру і почали ходити, ви напевно помітите невеликий сірий прямокутник на екрані праворуч від вашого віртуального аватара, який відображає кілька Pokemon фігур або Pokemon аватари, якщо ви вже зловили цих тварюк. Натисніть цю сіру коробку, і вам буде представлена група до дев’яти покемонів у вашій місцевості.

  Как искать покемонов поблизости

  Всі ці істоти мають маркування у вигляді маленьких лапок під їх аватарами або формами.

  • нуль лапок означає, що покемона ви повинні побачити найближчим часом;
  • одна лапка означає, що ви дуже близько;
  • два відбитки ніг означає, що ви на правильному шляху;
  • і три відбитки ніг означає, що вони за межами безпосередньої близькості, але ви, ймовірно, знайти їх, якщо ви почнете ходити в правильному напрямку.

  Ви можете вибрати конкретного покемона для відстеження, натиснувши на одну з іконок. Коли ви повернетеся до вашої карті (основного вікна), то тваринка тепер буде обрана в сірому полі. На жаль, Niantic не пропонує будь-якої явної спрямованості в системі стеження. Ви не будете знати, чи правильно вибрано напрямок, типу жарко або холодно, але якщо в процесі відстеження йде зменшення слідів від трьох до двох, то ви на правильному шляху.

  Але є кращий спосіб відстеження покемонів. Якщо ви тримаєте це вікно открытвм, то список буде автоматично оновлюватися по мірі переміщення з місця на місце. Покемони, які знаходяться ближче до вас, буде ковзати до верхнього лівого кута, а тварини, від яких ви віддаляєтеся, будуть рухатися в правий нижній кут, і в кінцевому підсумку випадуть зі списку.

  Рекомендую до прочитання: Як добувати трафік на молодий сайт

  Ви можете використовувати ці показники, щоб вибирати правильний шлях для пошуку покемонів. Активуєте сіру коробку, а потім починайте рух в будь-якому напрямку. Якщо вибраний вами покемон падає вниз по списку, то ви знаєте, що йдете в неправильному напрямку. Якщо вони рухаються до вершини – ви на правильному шляху.

  Лучший способ отслеживания покемонов

  Цей спосіб має на увазі під собою наявність деяких проб і помилок, щоб бути впевненим у правильності руху. І це не найбільш елегантний спосіб від Niantic, який міг би дозволити нам легко зловити покемонів, але це додає деяку радість і таємницю в отриманні досвіду з пошуку покемонів. Принаймні, ми не повинні ризикувати в реальному світі і блукати безцільно у високій траві годуючи кліщів, поки не зіткнулися з покемоном.

  Радарні кільця і що вони означають

  Коли ви входите в реальному світі, ви ходите в Pokemon Go. Коли ви це робите, невелике сіро-фіолетове радіолокаційне кільце виходить від вашого віртуального людини. Цей радар, по суті, ваш “охоплення” у виявленні знаходяться поблизу покемонів.

  Це також те, що дозволяє зловити покемонів без необхідності входити в будівлі з обмеженим доступом, такі як поліцейські ділянки, церкви, державні установи і т. п. Після того, як покемон знаходиться в межах нуля кроків, ви можете дійти до межі будівлі або приватної власності обнесеній парканом і ваші радарні кільця притягнутий покемона з укриття. У мене таким чином вийшло зловити покемона з іншого берега річки :) .

  По мірі збільшення рівня вашого персонажа, ви будете стикатися з більш високого рівня покемонами в дикій природі і, відповідно, будете в змозі підвищити рівень CP (бойова міць вашого покемона.

  Різні pokemon знаходяться в різних місцях – так, у той час як ваш офіс і місцевість навколо нього, може бути заражена Zubats, то йдучи далі, далеко від дому чи офісу, підвищується ймовірність знаходження більш рідкісного покемона.

  Що таке pokestops?

  Pokestops є важливими об’єктами, зазначені на карті в людних (як правило) місцях з якоюсь місцевою визначною пам’яткою. Відвідування pokestops є основним способом одержання предметів. Коли ви досить близько від pokestops, щоб активувати його, на його місці з’явиться значок карти, що дозволяє натиснути на неї (при натисканні з’явиться коло з фотографією пам’ятки тієї, біля якої знаходиться Pokestops) і крутонути її пальцем, щоб отримати предмети, такі як pokeballs, мікстури, лікувальні пілюлі і яйця (які можуть бути поміщені в інкубатор для вилуплення покемонів з них). Ви також можете активувати модуль приманоки на pokestops, тим самим збільшуючи вірогідність з’являється там покемонів.

  Однак не всі предмети можна отримувати на Pokestops, деякі предмети можна придбати тільки за pokecoins, а деякі можуть бути отримані в результаті бойових дій в тренажерному залі або куплених у додатку Shop.

  Як підняти рівень персонажа вгору?

  Ви можете заробляти досвід майже від кожного виду діяльності в грі – від лову покемонів, від боротьби в тренажерному залі, від відвідування pokestops. Все це підвищує рівень вашого персонажа. Ви також будете отримувати в подарунок корисні предмети, при переході на новий рівень. Крім того, при досягненні рівня п’ять, вам буде надана можливість вибрати одну з трьох колірних фракцій: Red Team Valor, Yellow Team Instinct і Blue Team Mystic, і мати можливість битися з іншими тренерами в Pokemon Gyms (спортивних залах).

  Спортивні клуби в грі, як правило, прив’язані до якихось реальних областях у житті, таким як – парк, фонтан, пам’ятник, сквер і т. п. Якщо тренажерний зал належить вашої фракції, ви можете вибрати одного з своїх покемонів і навчити його, виступаючи проти інших членів вашої команди, тим самим підвищуючи кількість очок престижу тренажерного залу. Чим вище авторитет залу, тим більше кількість pokemon, які можуть бути розміщені в ньому, ну і звичайно, тим більше щоденних бонусів у вигляді Зоряного Пилу і pokecoins, які можуть бути зароблені вами при утриманні залу. Якщо є вільне місце в тренажерному залі, ви можете додати одного з покемонів, щоб допомогти утримувати свій зал. Команди, яким належить якійсь зал повинні боротися за нього. Якщо ви і ваші товариші перемогли Покемонів, дислокованих в залі, ви можете знизити престиж цього тренажерного залу і в кінцевому підсумку повернути його до нейтрального рівня. Потім він може бути захоплений вашою фракцією і самого сильного pokemon можна залишити там, щоб боротися з новими претендентами. Борючись, таким чином, у спортивних залах, ви даєте досвід своїм Pokemon і підвищуєте їх CP і HP.

  Рекомендую до прочитання: Розмноження статей і текстів

  Які існують предмети, і як я можу отримати?

  • Pokeball / Great Ball / Ultra Ball – Pokeballs – найважливіший інструмент для лову покемонів. Great balls стають доступними на 12 рівні і вони краще при захопленні Pokemon, в той час як ultra balls, які можна розблокувати на рівні 20, є ще більш корисними для захоплення покемонів високого рівня. Всі три різновиди куль можуть бути отримані в pokestops, як тільки ви досягли потрібного рівня, і звичайні pokeballs можна купити за pokecoins в магазині.
  • Potion / Super Potion / Hyper Potion – ці зілля дозволяють лікувати pokemon в перервах між боями.
  • Revives – застосовується для відродження покемонів, які впали в непритомність під час бою.
  • Lucky Egg – елемент , який подвоює досвід у наступні півгодини після використання. Може бути отриманий на pokestops або куплений за допомогою pokecoins в магазині.
  • Razz Berries – елемент верхнього рівня, одержуваного починаючи з 8 -го рівня, використовуються для полегшення лову покемонів високого рівня, Razz Berries допомагають запобігти їх втеча. Можна знайти на pokestops.
  • Egg Incubator – яєчні інкубатори використовуються для висиджування (я б сказав виходжування) яйця, яке може містити рідкісних покемонів. Вам дали один інкубатор на старті гри, який має необмежений час використання, в той час як додаткові три інкубатора можуть бути знайдені в pokestops або куплені за pokecoins. Яйця насиджують у Egg Incubator протягом проходження певної відстані, яке залежить від конкретного яйця (як правило , від двох до п’яти кілометрів).
  • Lure Module – предмет тимчасового використання, який може бути застосований до pokestop, що збільшує ймовірність виникнення дикого покемона по близькості від pokestop для всіх, що знаходяться поруч, користувачів. Може бути знайдений в pokestops або куплений з використанням рокесоіпѕв магазині.
  • Incense – предмет тимчасового використання, який збільшує ймовірність приманювання диких покемонів до користувачу протягом наступного півгодини після використання. Може бути знайдений в pokestops або куплений в магазині за pokecoins.

  Що таке Pokecoins і як отримати безкоштовно

  У грі є можливість покупки віртуальних монет (Pokecoins). Так само їх дають за різні досягнення. Наприклад, якщо ваш покемон протримається у Pokemon Gyms 21 год. На ці монети можна купувати різні корисні речі в розділі Shop. 100 Pokecoins коштує 0,99$, що в принципі не дорого, але де їх взяти звичайному геймеру? Є перевірений спосіб – FreeMyApps. Так, як у вас вже є американський аккаунт, то сміливо переходимо зі свого девайса за посиланнями нижче і починаємо збирати бали. Не напружуючись, за 3-4 тижні можна назбирати 3000 балів, а це 10$.

  Для iOS відкриває Safari і переходимо сюди

  Для Android з браузера тикає сюди

  Як користуватися FreeMyApps докладно розписано тут

  Как получить бесплатно Pokecoins

  Як отримати безкоштовно Pokecoins

  Корисні поради:

  • Купіть зовнішній акумулятор! Pokemon Go є величезним пожирачем батареї в телефоні, так як для гри, додаток має бути запущено постійно.
  • У Pokemon Go немає центрів лікування Покемонів, тому Revives і Potion залишаються єдиним способом лікування травмованого або впав в непритомність покемона.
  • Не поспішайте розвивати своїх покемонів, поки ви не досягнете, принаймні, 10-го рівня – приріст CP ви отримуєте від еволюції пов’язаної з рівнем вашого персонажа, і чим вище ваш рівень, тим більше виграш.
  • Їзда на велосипеді – це корисно для здоров’я і швидкий шлях до виходжуванню Pokemon з яйця в Egg Incubator.
  • Я бігаю по вечорах 4-5 разів на тиждень, з покемонами стало бігати веселіше :)
  • У спекотну погоду захопіть з собою пляшку води, щоб уникнути зневоднення при лові покемонів.
  • Вимикаючи інтерфейс доповненої реальності, щоб побачити покемонів в реальному світі ви більше садіть батарею, так як камера споживає більше заряду акумулятора, так і постійний рух ускладнює процес лову pokemon.
  • Поглядайте по сторонах, щоб завжди бути в курсі вашого оточення і людей, що знаходяться поблизу.
  • Pokemon Go використовує дані Google Maps – спробуйте завантажити карти безпосередньо з Google на свій девайс, щоб скоротити використання батареї і споживання даних.

  Це поки вся інформація, яку я зміг сформувати за 2 дні юзания Pokemon Go. Сподіваюся, що новачкам вона стане в нагоді, а прошу ділитися накопиченим досвідом в коментарях. Ну і звичайно ж задавайте питання, що цікавлять вас, чим зможу, допоможу.

  TEXT.RU - 100.00%