Як написати статтю

691

Написання хороших статей вимагає практики, але є деякі стратегії, які ви можете застосувати для створення корисного контенту з мінімальними витратами сил, часу та інвестицій. Нижче наведено основні кроки, які ви повинні слідувати при написанні статей, а також поради щодо оформлення, які допоможуть вам структурувати зміст і надавати інформацію в упорядкованому і зручному для читання вигляді.

Я думаю, будь-якого початківця копірайтера цікавить загальний алгоритм, як написати статтю. Доведеться розкрити вам цей далеко не секрет.

Пошук інформації

Рерайт ви робите або копірайт неважливо – спочатку потрібна інформація по темі. Вебмастер може надати оригінал – тут два варіанти: просто переписати його або піти більш складним шляхом вірним для всіх інших випадків.

Якщо ви на теми собаку з’їли, то чудово. В іншому випадку збираємо крупиці знань з авторитетних джерел в інтернеті. Є сумніви, чи правду пишуть на тому чи іншому сайті? Перевірте на двох-трьох інших. Ваші книжкові полиці і журнальний столик завалені літературою? Можете пошукати там.

Достовірна і повна інформація – перший стовп, на який спирається якісна стаття.

Осмислення і переробка інформації конкретно під статтю

Про що ви розповісте в статті? Як подасте матеріал читачеві? При зборі інформації по темі, ви, можливо, відвідували сайти з аналогічною спрямованістю і формату (персональні блоги, інтернет-магазини тощо). Як це зроблено у них? Копіювати не варто, але от взяти за основу – чому б і ні?

Створення структурованого плану

Основна структура, незалежно від вашої тематики, наводяться нижче:

  • Вступний абзац – одне два речення, пересказывающие суть статті, щоб заінтригувати читача; має містити одне з основних ключових слів, якщо це можливо.
  • Заголовок 1 – містить одне з ключових слів, розглядаються питання або твердження, які були присутні у вступному абзаці;
  • Текст 1 – розділ, який пояснює Заголовок 1;
  • Заголовок 2 – може містити ще одне ключове слово, готує висновок;
  • Текст 2 – розділ , який пояснює , Заголовок 2 і готує висновок;
  • Висновок – узагальнює статтю;

Рекомендую до прочитання: Нудота тексту

Ви можете додавати заголовки з текстами і 3, і 4, і 5….

Можна обійтися без цього, але якщо вам важко висловлювати думку послідовно, то розпишіть структуру статті. Де, як і про що в тексті ви будете говорити. Власне, у багатьох завданнях фігурує: додавайте в текст підзаголовки, марковані списки. Пункти вашого плану – це і є ті самі підзаголовки.

Це проста стратегія, але якщо прийняти цю базову структуру та реалізувати її у своїх статтях, ви будете швидше писати хороші статті, так як ви будете бачити загальну картину в вашому розумі.

Написання статті

Пишете? Правильно робите. Пишіть, не буду вас відволікати.

Але якщо ви не відчуваєте натхнення і не знаєте, як почати статтю, що писати в цих вступних абзацах, пропустіть їх і заповніть інші частини плану. Це зробить весь процес написання швидше і легше, ви побачите, що як тільки ви закінчите з заголовками 1 і 2 (і відповідним їм текстів), ви будете мати краще уявлення про те, як все це має виглядати.

Вичитування тексту

Перший отриманий текст практично у всіх копірайтерів і письменників потребує правки. Друкарські помилки, помилки, не стикування пропозицій, тавтологія – багато різних шкідників належить викорінити, перш ніж відправляти текст покупцеві. Вичитувати текст краще на свіжу голову. З «замиленим оком» ви не помітите купу косяків. Почекайте хоча б півгодини після написання, займіться поки іншим текстом. Ідеально: дати статті вилежатися день-два, але замовники чекати не будуть. Так само, можна дати почитати текст своїм рідним і близьким, дізнатися їхню думку.

Перевірка унікальності

Перевіряєте текст програмами перевірки унікальності. При необхідності внести в статтю правки виділеним сервісом уривками. Після цього прочитайте текст цілком ще раз – корективи можуть залишити не узгодження закінчень, наприклад.

Рекомендую до прочитання: Для чого потрібні тексти або що рухає замовниками

Успіхів вам у написанні статей!
TEXT.RU - 100.00%