як оформити шлюб з іноземцем

6-28-2020

 

ШЛЮБ З ІНОЗЕМНИМ ГРОМАДЯНИНОМ/ГРОМАДЯНКОЮ

Де одружитися?

Як правило, більшість вважає за краще реєструвати шлюб у країні нареченого/нареченої. Якщо ви збираєтеся жити в цій країні, то, природно, реєстрація шлюбу в країні передбачуваного місця проживання набагато полегшує процедуру вашого переїзду і адаптації: цей шлюб буде напевно законний, і вам не потрібно буде збирати купу папірців для легалізації вашого шлюбу, як у випадку з реєстрацією шлюбу на Україні чи десь ще. Також хочемо порекомендувати як оформити шлюб з іноземцем на сайті юст групп юридическая компания  

У разі закордонного шлюбу якісь внутрішні вимоги країни можуть бути не дотримані, і тоді ваш шлюб може бути визнаний недійсним. У деяких штатах США, приміром, визнається тільки церковний шлюб. Якщо ви одружитеся на території своєї країни в Рагсі, то за законом того штату ваш чоловік не буде вважатися одруженим.

Перевага українського шлюбу в тому, що по Конвенції про права людини, яку підписали практично всі країни світу, дружині зобов’язані надати візу для в’їзду в країну чоловіка. Оформлення візи дружини зазвичай не легше, а часто складніше, ніж оформлення візи нареченої. Також українські шлюби викликають підвищену увагу – не фіктивними вони.

СПОСОБИ УКЛАДЕННЯ ШЛЮБУ

Укладення шлюбу в Україні

На випадок, якщо ви все ж вирішите одружитися/вийти заміж в Україні, з нашими бюрократичними порядками вам доведеться побігати.

Вашого нареченого/нареченої будуть потрібні такі документи:1. Свідоцтво про народження

2. Довідка про сімейний стан (вказується що наречений/наречена не в шлюбі)

3. Довідка про реєстрацію місця проживання.

4. Якщо ваш наречений/наречена були в шлюбі, потрібно свідоцтво про розлучення (розлучення) або свідоцтво про смерть дружини/чоловіка.

5. Паспорт з реєстрацією або імміграційній картою.

Якщо ваш жених є громадянином однієї з держав, які підписали Гаазьку Конвенцію, на всі його документи, за винятком паспорта, повинен бути поставлений апостиль. Апостиль – це спрощена форма легалізації документів, прийнята у відповідності до Гаазької Конвенції від 5 жовтня 1961 року. У США апостиль ставить секретар штату, у Франції – генеральний прокурор, у Швейцарії – канцелярія кантону, в Австралії – Департамент закордонних справ, у Норвегії – губернатор округу. Важливо те, що апостиль може бути поставлений тільки в тих країнах, які Гаазьку Конвенцію підписали. В ОАЕ, Канаді, Бразилії на документах ставиться штамп легалізації, такий штамп ставиться у консульських установах України в країні проживання нареченого/нареченої. УВАГА – якщо на іноземних документах не буде стояти штамп апостиля або легалізації, Ви не зможете укласти шлюб на території України.