Як отримати інформацію про сайт

1257

Всім привіт! Багато хто не раз задавалися питаннями про те, як дізнатися інформацію про сайт, про його власника? Як зв’язатися з власником веб-сайту? Де розміщується певний веб-сайт? Які інші сайти розміщуються на тому ж сервері? На якій платформі зроблений сайт, на WordPress або Drupal на Joomla або Bitrix? Які рекламні мережі використовують веб-майстра для монетизації сайту? Можливо зайти на ваш сайт з Китаю? На ці та інші питання можна знайти відповіді самостійно і абсолютно безкоштовно.

Кращі онлайн інструменти, щоб дізнатися все про будь-якому сайті.

Ось деякі з найбільш корисних онлайн-інструментів, які допоможуть вам детально розпізнати приховану від сторонніх очей, інформацію про будь-якому веб-сайті. Давайте почнемо.

https://2ip.ru/ – вітчизняний сервіс, ні в чому не поступається за функціональністю аналогічним зарубіжним. Щоб отримати повний доступ до всього функціоналу сервісу, в ньому потрібно зареєструватися, а реєстрацію надають тільки після того, як залишити відгук про свій хостинг-провайдера. Такий ось збочення присутній, але тих, хто не шукає легких шляхів і кого це не зупинить, отримають безліч додаткових “плюшок”. Тому реєструйтесь, якщо хочете дізнатися більше про вашого знайомого, співрозмовника, однокласника, партнера або про будь-якому іншому людині. Його IP адресу, місце розташування, інтернет провайдера, який він використовує браузер і операційну систему.

https://asm.ca.com/ – використовуйте CA App Synthetic Monitor, щоб визначити, чи є певний веб-сайт або блог доступним з інших країн. На відміну від інших онлайн-сервісів, які мають пінг служби в кількох місцях, CA App Synthetic Monitor має 30 станцій моніторингу по всьому світу, включаючи Туреччину, Єгипет і Китай. Якщо результати пінгу показують 100% втрати пакетів то, швидше за все, ваш сайт недоступний з цього регіону.

Рекомендую до прочитання: Хрумер (XRumer) – програма для просування в інтернеті

http://who.is/ – якщо ви хочете знати контактна адреса, адреса електронної пошти та номер телефону власника сайту, то це безкоштовний сервіс Whois допоможе. Цей універсальний сервіс пошуку означає, що він може одночасно запит WHOIS базу даних всіх популярних реєстраторів доменів в світі.

http://www.whoishostingthis.com/ – тут все зрозуміло з назви урла, введіть URL будь-якого веб-сайту, і цей онлайн-сервіс покаже вам назву хостинг-провайдера, де розміщено веб – сайт. Це може знадобитися, якщо вам потрібна контактна інформація постачальника хостинг послуг, для написання листів з проханнями про допомогу вплинути на веб-майстрів, до яких не вдається достукатися звичайними методами, що розмістили на своїх сайтах ваші тексти (без вашого відома) або передати прохання про видалення посилань на ваш ресурс.

http://www.popuri.us/ – це безкоштовний інструмент для аналізу популярності веб-сторінок. Вони збирають і обробляють такі дані сайтів, зворотні посилання, розкрученість в соціальних мережах Twitter, Google+ і Facebook, згадки в соціальних закладках. Він також відображає Google PageRank і показники мережі довіри WOT (реально крутий сервіс, але на момент написання цієї статті він не працював з тих причин).

https://lumendatabase.org/ – база даних Люмен збирає і аналізує правові скарги і прохання видалити з сайту матеріали, розміщені з порушенням законодавства. Будь-який користувач може запросити цю громадську базу даних, щоб знати про всіх скаргах про порушення авторських прав у відношенні конкретного веб-сайту. Дуже зручний сервіс для тих, хто працює на території “бужнета”.

https://myip.ms/ – аналог нашого 2ip.ru. MyIP.ms пропонує всеосяжний розклад за URL адресою будь-якого веб-сайту або IP – адресою. Ви отримуєте інформацію про хостинг-провайдера, фізичному розташуванні веб-сайту, історія змін IP-адреси веб-сайту та інформації DNS.

https://ewhois.com/ – аналізуючи дані whois, AdSense ID, Google Analytics, цей безкоштовний інструмент дослідження дозволяє знаходити сайти, які, ймовірно, належать одному власникові.

Рекомендую до прочитання: Де взяти унікальний контент для сайту?

http://builtwith.com/ – використання BuiltWith допоможе вам з’ясувати постачальника послуг пошти домену, рекламних партнерів. Дізнатися стежать (трекінгові) віджети, які встановлені на веб-сайті. Так же можна дізнатися, чи використовує сайт яку-небудь CDN , типу як на Amazon S3 або Google Cloud. Ну і ще купу різних корисностей можна дізнатися, типу CMS сайту використовуються плагіни і віджети.

https://www.semrush.com/ – якщо ви хочете проаналізувати сайт вашого конкурента, то цей інструмент допоможе вам зрозуміти, які саме органічні ключові слова люди використовують ваші конкуренти, який трафік сайту і які сайти є конкуруючими.

https://www.whatsmydns.net/ – коли ви купуєте новий домен або перемикаєте з одного хоста на інший DNS-записи для зміни домену і це може зайняти деякий час, щоб поширити ці зміни у всьому світі. WhatsMyDNS допомагає перевірити DNS записи з різних місць і може перевірити A, CNAME і MX запису вашого домену.

https://developers.google.com/ аналіз сторінок сайту в сервісі Page Speed Insights дозволяє перевірити класичну і мобільну версію. Крім самого тіста і виставлення оцінок, чим вище це число, тим краще, інструмент Google також пропонує вам, яким чином ця оцінка може бути покращено.

http://ctrlq.org/sandbox/ – допоможе вам зрозуміти, заборонений конкретний домен в мережі AdSense чи ні. Так само видає список рекламних сервісів, орієнтованих на сайт.

http://httparchive.org/ – HTTP-архів являє собою сховище всіх пов’язаних з продуктивністю метрик для веб-сайтів. Він зберігає дані про розмір сторінок, їх середній час завантаження і кількість невдалих запитів (відсутніх ресурсів) з плином часу.

Не можу сказати, що більшість сервісів будуть корисні в рунеті. Розмістив їх у себе на блозі в якості примітки (коли-небудь знадобиться), ну і для загального розвитку думаю зійде інформація. Пропоную ділитися в коментарях власними напрацюваннями в отриманні інформації про веб-сайтах.

Рекомендую до прочитання: Інструменти оптимізатора

P. S. На мій погляд, самий актуальний метод отримання інформації, всіх часів і народів, на зображенні нижче :)

получение информации