Як підібрати проводку для дому.

4-24-2018

Як підібрати проводку для дому.
Монтаж електропроводки в будинку – процес прокладки і правильного під’єднання проводів, з метою створення розгалуженої системи електропостачання житлового будинку або квартири. Для того щоб змонтувати робочу електропроводку в будинку, необхідно зовсім небагато, а саме знати, що струм йде від фази до нуля через електроприлади підключені до відповідних провідникам. Іноді може здатися, що це найпростіше, але варто зауважити, що саме правильний підбір перерізу проводів дасть вам гарантію, що ви не згорите. І при першій навантаженні ваші дроти не згорять. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі кабель ввг 3х2,5 цена.
З іншого матеріалу вам знадобляться: розподільні коробки, розетки, вимикачі (вони можуть бути як врізні, так і накладні), клемні колодки (стиски, так як скрутки заборонені і вважаються небезпечними), електричний щиток (якщо монтуєте в будинку/квартирі/на вулиці, якщо монтаж на сходовому майданчику, він не потрібен), підставка для електролічильника (якщо щит не передбачає його розміщення всередині себе) і вуличні стиски (ті що з’єднують дроти що йдуть від опори ЛЕП до будинку і провід, що йде в будинок на лічильник), такі стиски вам будуть не потрібні якщо ви монтуєте в квартирі.
Крім цього вам знадобиться монтажний інструмент: пасатижі, бокорізи, ніж (можна використовувати паперовий, зручніше), молоток, дриль та інше. Якщо ви плануєте прокладати відкриту проводку (рекомендується в дерев’яних будинках), можна використовувати електротехнічні короби (кабель-канали), які добре виглядають і гофру, для монтажу на вулиці. Підвідний кабель — провід, що йде від опори ЛЕП (в народі “від стовпа”) до приватних будинків і котеджів.