Як поліпшити свій сайт.

12-11-2018

Як поліпшити свій сайт.

На цьому сайті використовуються cookie – файли, щоб поліпшити ваше взаємодія з ним. Задуматися про пошукової оптимізації сайту варто ще на етапі його розробки. Простіше спочатку добре зарекомендувати себе перед пошукачами, ніж виправляти помилки після пессимізації. В рамках даного посту я розповім про сім завданнях з пошукової оптимізації, які необхідно виконати перед запуском нового сайту, а також дам рекомендації щодо їх успішного впровадження. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі модуль поиска туров.
Вибір домену — це важливе питання, до якого ви повинні підійти відповідально, тому що воно відіграє важливу роль не тільки для вашого бренду, але і для коефіцієнта конверсії і трафік. Що стосується вибору хостингу, то це також дуже важливе завдання. Від нього залежить швидкість і безпеку, а також стабільна робота вашого сайту. Однак, ринок хостингів настільки різноманітний, що можна просто розгубитися. Структура сайту — це зв’язок між сторінками сайту в ієрархічному порядку.
Саме завдяки грамотній структурі можна дістатися від головної сторінки до всіх інших через мінімальну кількість кліків. За допомогою сканування в Netpeak Spider ви можете визначити, який вигляд має структура аналізованого сайту, і виявити її слабкі місця і вади (або навпаки — вдалі рішення, якщо ви хочете скористатися тактикою конкурентів). Дослідження ключових слів — це одна з перших завдань, яке ви повинні вирішити, щоб почати просувати свій сайт з перших днів після запуску.