Як правильно доглядати за вікнами в будинку.

1-2-2019

Як правильно доглядати за вікнами в будинку.

Поширений стереотип про те, що склопакети не вимагають уваги, є помилковим. Догляд за вікнами ПВХ необхідний для збереження комфортної температури, запобігання запотівання, усунення протягів. З часом навіть брендова продукція втрачає експлуатаційні властивості. Основа сучасних віконних конструкцій – високоякісний металопластик, стійкий до вологи, агресивних середовищ, вогню. Ущільнювач зроблений з гуми, міцність сталевих фурнітури досить висока. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі professional window washing.
Бажано використовувати засоби, рекомендовані виробником. Не треба застосовувати силу – великий ризик подряпати захисне покриття, внаслідок чого втратиться лиск, можливо, порушиться герметичність. Пам’ятайте головні правила: Не перестарайтеся. Ущільнювач, що виконує найважливішу функцію захисту від вітру і пилу, виготовлений зазвичай з щільної гуми з полімерними добавками. Досить 2– 3 рази на рік протирати його вологою серветкою, щоб видалити утворилися забруднення.
Підійде для цих цілей і м’яка тканина, змочена маслом без механічних домішок, або технічним вазеліном. Це правило годиться в тому числі для догляду за фурнітурою. Металеві частини стулок – ручки, клапани, перемикачі – оброблені антикорозійним складом, тому здатні довгий час боротися з корозією. Але допомога літієвої мастила, якої акуратно покривають прорізи і технологічні отвори, не завадить.