Як првильно вирішувати сімейні спори.

4-27-2018

Як првильно вирішувати сімейні спори.
Своєчасна консультація професіонала в області сімейного права дозволить запобігти негативні наслідки при вирішенні сімейних спорів. Сімейні негаразди приносять не тільки моральні неприємності, але певні юридичні наслідки. Розірвання шлюбу тягне за собою безліч правових подій, таких як поділ майна, визначення місця проживання дітей, аліменти та інші проблеми. Своєчасне надання юридичної допомоги допоможе позбутися багатьох небажаних наслідків. Ми надаємо консультації, представляємо інтереси клієнтів в суді, складаємо процесуальні документи, вирішуємо майнові та інші питання, що виникають у процесі і після розірвання шлюбу. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі https://www.056.ua/list/141311.
При розірванні шлюбу основними питаннями є майнові правовідносини та визначення місця проживання дитини. Ми визначимо максимально можливий розмір аліментів, при необхідності здійснимо стягнення аліментів через суд. Однією з складових сімейних спорів є розділ спільно нажитого у шлюбі майна. Таке майно подружжя можуть поділити незалежно від шлюборозлучного процесу.
Існує маса нюансів, які дозволять Вам розділити майно максимально вигідно. Переконаємо суд відійти від принципу рівності сторін на користь клієнта, виключимо необхідне майно спільно нажитого, будемо домагатися максимального грошового відшкодування за майно клієнта. Майже у кожної сімейної пари є діти, і коли справа доходить до розірвання шлюбу, стає питання про те, з ким будуть проживати діти. Якщо цю проблему не вдається вирішити мирним шляхом, то необхідно діяти через суд.