Як приховати смужку в режимі навігації жестами в нижній частині екрана android

29

Стаття від 08.01.2021: навігація за допомогою жестів прийшла на зміну звичному навбару з кнопками «назад», «додому» і «недавні» з виходом у світ операційної системи android 9, але до сих пір в цьому режимі в нижній частині екрана відображається його рудимент у вигляді білої смужки, що не несе ніякого корисного навантаження.

Єдине її призначення – індикація того, що ви активували в системі режим навігації за допомогою жестів. Але всі ми вже давно звикли до нього і в даний час в цій смужці немає ніякої необхідності.

Якщо ви хочете звільнити ще трохи місця на екрані прибравши смужку в навбаре, то сьогодні ми розповімо вам як це зробити.

як прибрати смужку в нижній частині екрана android

Перш за все вам буде потрібно пристрій з розблокованим завантажувачем і встановленим magisk.

Приховати смужку ви зможете за допомогою модуля magisk з найменуванням fullscreen/immersive gestures (q-s) . Встановити і налаштувати його ви можете наступним чином:

1. встановіть модуль fullscreen / immersive gestures (q-s). Для цього відкрийте програму magisk manager і торкніться значка у вигляді пазла на панелі інструментів в нижній частині екрана. У вікні, натисніть кнопку пошуку і введіть текст “fullscreen / immersive”, а потім на кнопку завантаження у відповідному результаті пошуку.

2. підтвердіть свій вибір натиснувши на кнопку ” встановити»

3. в процесі установки модуля вам потрібно буде налаштувати його використовуючи для цього кнопки регулювання гучності. Після появи на екрані тексту «press vol up again:» натисніть на кнопку зменшення гучності а після тексту: «press vol down:» на кнопку збільшення.

При появі на екрані запиту ” choose your gestures mode “(вибрати режим жестів), натисніть кнопку зменшення гучності для вибору режиму «immersive». Потім натисніть кнопку зменшення гучності, щоб відповісти ” ні “на питання” hide pill and keep keyboard height / space?”(приховати смужку і зберегти висоту / простір клавіатури?).

4. далі ви можете натиснути на кнопку збільшення гучність, щоб відповісти “так «на запит» reduce the size of the keyboard bar” (зменшіть розмір панелі клавіатури) або на кнопку зменшення якщо не хочете робити це. І, нарешті, натисніть кнопку зменшення гучності, щоб вибрати» high ” (високу) чутливість до жестів, що є установкою android за замовчуванням.

Почнеться установка модуля і по її закінченні вам залишиться тільки натиснути на що з’явилася в нижній частині екрана кнопку» перезавантаження ” щоб перезавантажити ваш пристрій.

Після перезавантаження ви побачите, що смужка в нижній частині екрана зникла. Щоб повернути все як було, вимкніть або приділіть модуль magisk і перезавантажте ваш пристрій.

оновлено 06.07.2021:

схожі матеріали: