Як розкрутити сайт безкоштовно.

9-12-2017

В одній з минулих статей я писав пост про те, як мені вдалося розкрутити сайт до 1000 відвідувачів на добу за 4 місяці. Однак його розкрутка в основному була побудована на закупівлю хороших, вічних посилань з біржі GoGetLinks. Тому для деяких користувачів питання розкрутки сайту залишився відкритим, якщо вони вирішили просунути сайт безкоштовно. Особливо якщо вони хочуть розкрутити сайт на uCoz-технології. Сьогодні ми зібрали кращі поради по безкоштовному просування сайтів і готові ними поділитися з нашими читачами. Отже, почнемо.Рекомендую поисковое продвижение молодых сайтов в Украине

Вивчайте і застосовуйте на практиці всі правила внутрішньої оптимізації. Велику роль при розкручуванні сайту, як ми вже говорили в попередніх статтях, грає саме внутрішня оптимізація сайту, так як саме з неї починається будуватися розкрутка сайту. Погана оптимізація буде гальмувати розкрутку, хороша – навпаки прискорювати її. У статті «Оптимізація сайту для пошукових систем» ми докладно описали основи внутрішньої оптимізації сайту, тому обов’язково прочитайте її і всі поради запам’ятайте, так як кожен з них був перевірений на власному досвіді. Якщо говорити коротко, то Вам необхідно подбати про правильну перелінковці статей, категорій та головної сторінки. Розподілити вагу таким чином, щоб основна маса зосередилася саме на сторінках, які «чекають» трафіку, тобто оптимізовані. Оптимізація статей включає в себе підбір ключових слів і розподіл їх у тексті. Внутрішня оптимізація хороша тим, що не вимагає від Вас грошей, все можна зробити «своїми руками», головне не лінуватися читати різні мануали, а також ставити експерименти на своїх веб-проектах. Загалом хороша робота над сайтом вже може дати відчутний результат навіть без закупівлі посилань. Але в такому випадку, обов’язковою умовою є наявність на сайті якісного контенту.

Пишіть цікаві та корисні статті. Головним помічником в просуванні сайту стануть саме статті, так як на них завжди базується успіх сайту. Вони повинні бути не тільки оптимізованими, але головне цікавими і корисними для користувачів. Для цього необхідно, по-перше, красиво оформити статтю, щоб інформація легше сприймалася для читача: використовуйте маркери, виділяйте важливі фрази цитатою або жирним шрифтом, розбивайте довгі статті на підзаголовки, доповнюйте матеріал фотографіями і відеороликами. У такому випадку стаття не здасться відвідувачу нудною або затягнутою. Корисність статті визначається важливістю і унікальністю інформації. Не будьте голослівними у статті, використовуйте тільки перевірену інформацію, а також посилайтесь на свої джерела (тільки без активного гіперпосилання). Діліться власним досвідом. Якщо у Вас вийде донести до користувача інформацію, то він обов’язково вас віддячить за це: розповість друзям, поділитися посиланням в соціальній мережі, додасть сторінку в закладки, напише позитивний коментар, поділиться посиланням на Вашу статтю на форумі, на якому часто спілкується, ще раз відвідає Ваш сайт і т. п.

Але найважливіше те, що пошукові системи вже зараз вміють частково визначати корисність статті. Повірте, що не мине й року, як вони навчиться розпізнавати такі статті в два рахунки, отже, Ваш сайт буде мати більше шансів вибитися в ТОП, ніж сайт конкурента, який містить в собі маячну інформацію, але вибивається в лідери лише за рахунок закупівлі посилань.11 порад як розкрутити сайт безкоштовно!
Обмінюйтеся посиланнями. Отримати зворотні посилання можна не тільки за допомогою грошей, але також за допомогою обміну. На думку багатьох авторитетних вебмайстрів і блогерів посилання по обміну мають ефекту навіть більше, ніж посилання з цих сайтів, але покупні. Вважається, що Яндекс і Google сприймає таке посилання, як природну, а не як продажну, тому до неї відноситься більш довірливо. Однак обмінюватися посиланнями потрібно акуратно. Не можна линковать свої сайти, навіть якщо тематики їх схожі, дайте їм можливість розвиватися самостійно і не залежати один від одного. Вибирати сайти для обміну потрібно тільки ті, що мають таку ж тематику. Розсилати пропозицію до обміну посиланнями краще масово, так як дуже багато вебмастера можуть просто не відповісти на Ваш лист або не побачити його (якщо рідко відвідують цей поштовий аккаунт). Пропозиція обміну краще не писати в коментарях, так як це можна порахувати за спам і просто видалити. Шукайте на сайті контакти, на них і пишіть. Краще всього обмінюватися з тими сайтами, які вибиваються з Вами за одним і тим же просуваються запитам. «Сильні» сайти рідко коли погоджуються на обмін, а ось проекти врівень Вашому – цілком підуть на операцію. Намагайтеся обмінюватися з перспективними сайтами, які відносно молоді, але явно розраховані на велике майбутнє. Якщо Ви намагаєтеся розкрутити сайт на uCoz, то радимо обмінятися посиланнями з сайтами на тій же платформі, так як вони вже точно погодяться на обмін, чого не скажеш про сайти на платних хостингах. Вся справа в тому, що серед вебмайстрів сайти на uCoz-технології не користуються особливою повагою (хоча дуже багато вебмастерів мають сайти все на тій же платформі).
Залишайте посилання в коментарях. Незважаючи на те, що подібний метод розкрутки вважається спамным – він все ж справляє певний ефект. Якщо Ви бездумно будете постити коментарі в усі блоги і залишати коментарі, типу: «Дуже корисна стаття! Спасибі!» «Буду мати на увазі», «Потім прочитаю. Спасибі автору!» — толку не буде ніякого. А якщо коментар виявиться, розгорнуті, повним, корисним для автора або для інших читачів статті, то природно, такий коментар видалятися не буде, навіть незважаючи на те, що в імені буде посилання на Ваш сайт. Крім того, слід залишати коментарі тільки на тематичних сайтах, тому є три причини: 1) тематичну посилання ніхто видаляти не буде імені; 2) Якщо коментар буде корисним і розгорнуті, то люди захочуть подивитися на сайт автора, а це додатковий трафік; 3) Іноді навіть можна вставляти посилання на коментар, якщо на цьому сайті Ви користуєтеся повагою або посилання дуже добре доповнює прочитану статтю і не виглядає як спам-повідомлення. Вам бажано скласти список тематичних сайтів і блогів, які дозволяють розміщувати посилання під своїм іменем (тобто мають відповідне поле для посилання). Хороший ефект такі посилання роблять насамперед на розкрутку в пошуковій системі Google. Для Яндекса потрібні посилання не закриті тегом NoIndex і атрибутом NoFollow, таких сайтів звичайно менше, але вони теж є.
Вставляйте посилання в профілях та підписах. Ще один не самий чесний, але досить ефективний, а головне безкоштовний спосіб розкрутки сайту. У мережі існує тисячі сайтів, які дають можливість зареєструватися на сайті і в спеціальному полі ввести адресу свого сайту, який стане посиланням в зареєстрованому профілі. Роки 2-3 тому такі посилання давали неймовірний ефект, зараз результати вже не такі втішні, так як все підряд почали використовувати цей метод просування. Однак результати все ж непогані є: підйом тематичного Індексу Цитування, підйом позицій у видачі пошукових систем, прискорення індексації і т. д. Складність даного методу полягає в тому, що знайти «незаспамленные» сайти, на яких можна залишити індексований посилання – досить складно. Як правило, частіше трапляються проекти, на яких і без того повно зовнішніх посилань. Однак той хто шукає – завжди знайде. Можна звичайно, не займатися подібною рутиною і замовити так званий «Прогін по трастовим сайтам», який здійснюється спеціальною програмою (XRumer). Вона проставляє посилання на таких сайтах з великою швидкістю. Разом всього за кілька годин (без Вашої участі) Ви отримаєте від 20 до 500 посилань з подібних сайтів. Гідність такого прогону лише в тому, що Вам не доведеться нічого робити не потрібно буде витрачати цілі дні на пошук сайтів і проставлення посилань. Недоліків більше: низька якість посилань, невеликий посилальний вибух і відсутності можливості заповнити профіль таким чином, щоб його не вважали за спам і не видалили згодом.Безкоштовна розкрутка сайту
Розкрутка, за допомогою відеоролика. Безкоштовна розкрутка сайту вимагає в усьому проявляти кмітливість і хитрість, а просування сайту за рахунок відеоролика – яскравий тому приклад. Відеоматеріали в мережі це ще одна з найбільш вільних ніш в Інтернеті. І я не говорю зараз про фільмах або серіалах, там все як раз навпаки. Я веду мову про відео-інструкціях, тобто статтях не тільки в друкованому вигляді, а у відео-форматі. Наприклад, інструкцію по установці водогрійного бака простіше подивитися у відео-форматі, ніж прочитати про всі нюанси, так як на слух і візуально легше запам’ятати, ніж при читанні. Так ось такі відео-відповіді Ви можете готувати до кожної своєї статті (крім тексту) і викладати їх в сервіс YouTube.Ru де ставити посилання на свою статтю, а сам відеоролик помістити також на своєму сайті. Таким чином, Ваші поради зможуть прочитати не тільки на Вашому сайті, але і на Youtube. А посилання підштовхне ще перейти на сайт, щоб переглянути додаткові відеоролики. Крім того, бажано при монтуванні відео додати в кутку адресу Вашого сайту, адже Ваш ролик можуть скопіювати і розмістити на іншому веб-проекті, блозі або на форумі, а адресу відео допоможе утримати авторство. Хороші відеоролики швидко розходяться в мережі, а значить, про Вашому сайті зможуть дізнатися тисячі людей, а якщо Ви випустите не одне таке відео, то Ви взагалі зможете прославити себе і свій сайт. Причому зробите це абсолютно безкоштовно!