Як швидко оформити кредит

11-22-2018


Ситуації, коли потрібна велика сума готівкових коштів, майже завжди пов’язана з відсутністю достатньої інформації: де, у кого, на яких умовах їх можна роздобути. Як показує практика, більшість клієнтів звертаються в банк, щоб отримати необхідну суму грошей. Це перше, що спадає на думку людині, якій терміново знадобилося, скажімо, 50 000 грн або більша сума.

Погодьтеся, не у всякого є знайомі, родичі або друзі, готові позичити таку суму. Більш того, при зверненні до родичів з таким проханням виникають незручні моменти про терміни повернення і відсотках за користування. З цієї причини звернення в банк – це розумний крок, якщо прийнято тверде рішення оформити кредит.

Умови кредитування в банку
Для кредитування фізичних осіб майже всі банки, які працюють в Україні, висувають прості умови:

паспорт громадянина України;
ідентифікаційний номер платника податків;
довідка з місця роботи із зазначенням заробітної плати за попередні 6 місяців;
пенсійне посвідчення (для пенсіонерів);
довідка з Пенсійного фонду та/або Фонду соціального страхування (для пенсіонерів);
документ на заставне майно (при необхідності);
порука (у разі великої суми кредиту).
Зрозуміло, чим більша сума буде вказана в кредитному договорі, тим ретельніше фахівці банку будуть проводити вивчення платоспроможності позичальника.

Короткий список банків, що здійснюють кредитування фізосіб готівкою
Щоб розібратися в умовах кредитування, який банк краще, прийняти розумне рішення, в якому банку кредит готівкою буде вигідним, рекомендуємо звернути увагу на інформацію в таблиці перед цією статтею. Ми вже відібрали найнадійніші банки на сьогоднішній день, які надають кредити фізособам на вигідних умовах. При натисканні на “Замовити” ви перейдете на офіційні веб-сайти цих кредитних установ, а також зможете дізнатися подробиці у менеджера кредитного відділу. При особистій бесіді співробітники банку розкажуть про актуальні кредитні програми, що діють в момент звернення.

Звернення на веб-сайт банку для клієнта може відкрити додаткову можливість оформити заявку на кредит в режимі онлайн. Тобто, якщо позичальник вибрав свій банк-кредитор, згоден з умовами кредитування, то в режимі онлайн може відразу заповнити заявку на надання йому кредиту. У заявці буде вказана сума кредиту, термін користування ним, основна особиста і контактна інформація про позичальника.