Як швидко розкрутити свій сайт?

543

Проблема реклами і розкрутки власного сайту на даний момент є досить актуальною з кожним днем, навіть годиною, в інтернет-мережі стає все більше сайтів, які починають активно розвиватися, стає вашими конкурентами. Для власного блогу, в принципі, немає необхідності починати велику, серйозну розкрутку, адже важливо, щоб його читали живі люди, яким подобається ваш спосіб викладу думки або творчість (вірші, малюнки тощо). Але для великих фірм і компаній точно знадобиться пошукове просування сайтів, при чому не тільки початкову, але й постійне.
Багато власників фірм думають, що для успішного інтернет-представництва буде достатньо вкласти кошти в початкове створення і розкручування, а потім вебсайт буде мати своїх постійних відвідувачів та займати перші місця в пошукових машинах. Але це хибна думка, адже всі великі компанії постійно займаються розкручуванням і просуванням своїх сайтів, і, виходячи з їхньої інтенсивності і капіталовкладень, можна кожен день помічати їх коливання в рейтингу топ-10 пошукової видачі. Отже, варто відразу запам’ятати, що просування сайтів в пошукових системах повинна носити систематичний характер, постійний з великим вкладенням коштів на початкових етапах.

Багато агентств, які займаються просуванням, використовують відразу декілька способів розкрутки веб-сайтів, комплексне застосування яких дає ідеальний результат. Можна розглянути дані методи, коротко:

  • Реклама. Ваш сайт будуть рекламувати інші сайти і контекстна реклама, яку можна буде помітити на всіляких сайтах. Даний спосіб є одним з найдорожчих, так як за кожен клік вашого потенційного клієнта по рекламі доводиться платити фіксовану суму в кілька євроцентів.
  • Просування по ключам. В агентстві вже має певна база часто використовуваних ключових слів, які застосовують ваші потенційні клієнти в інтернеті. І ця база використовується по-повній — ключові слова вставляються в контент, який є на ваших сторінках (статті). Тому, написання статей — це досить популярний метод просування сайтів, який приносить свої плоди протягом усього часу. Важливо, щоб ці статті були професійними, дарували відвідувачам корисну інформацію і спонукали їх придбати вашу продукцію.
  • Рекомендую до прочитання: Віджет для сайту Вконтакте

    Звичайно, існує ще цілий ряд методів розкрутки сайтів, але вони носять більше технічний характер і дають плоди з використанням вищеописаних методів. Пам’ятайте, що на просуванні сайту краще не економити, адже це найкращий вид реклами в сучасному світі!