Як стежити за своїм обличчям.

1-22-2019

Як стежити за своїм обличчям.

Кожна з нас хоче, щоб обличчя виглядало здоровим і доглянутим. Може здатися, що це досить – таки просто – стежити за шкірою. Насправді все набагато складніше. Помічали, як у вітряну погоду або мороз стягує і сушить шкіру. А як після шкідливої їжі або алкоголю з’являються дрібні прищики. Все це дрібниці, але вони досить сильно впливають на здоров’я вашої шкіри. Правильний догляд за обличчям – запорука вашої привабливості і молодості, тому не пропустіть можливість дізнатися тонкощі, які підуть вам на користь. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі чистка лица киев.
Відомий професор дерматології в медичному центрі Нью – Йоркського університету і автор книги «Forget the Facelift» (що в перекладі означає , – говорить доктор Дауні. Занадто гаряча вода може призвести до почервоніння і роздратування, а ось пар здатний розширити пори і посприяти їх очищенню. Душ для цього відмінне місце. Якщо ви вирішите лікувати вугри лимонним соком, будьте обережні, адже він може викликати роздратування, а якщо ви вийдіть на сонце, то й зовсім опік.
Краще відмовитися від ідеї використовувати лимонний сік. Перед покупкою кошти для особи, будь то крем, пінка або лосьйон звертайте увагу, перш за все, на його склад. Там не повинно бути парабенів (це потенційно токсичні консерванти). Дівчата з сухої шкіри повинні віддавати перевагу засобам, у складі яких є такі зволожуючі компоненти такі, як масло ши або гліцерин. Обидва цих кошти (і кислоти, і скраби) здатні підтримувати молодість шкіри.