Як створити сайт самому?

9-15-2017

На сьогоднішній день багато хто не може уявити наше життя без інтернету, а для деяких людей, глобальна мережа є місцем їх постійної роботи. Але для того щоб бути присутнім в інтернеті нам необхідний сайт.Хочу запропонувати замовити создание веб сайта

Послуги з розробки сайтів пропонує велику кількість веб-студій і фрілансерів, але простий сайт або сайт-візитку можна легко створити самому. Завдяки появі таких програм як системи управління контентом, процес розробки сайтів став доступний практично кожному. Дані програми мають простий і зрозумілий інтерфейс, а для розробки на їх основі сайту достатньо лише розмістити цю програму на сервері.

Дизайн сайту так само зовсім не обов’язково розробляти самому і розбиратися в графічних пакетах, достатньо лише встановити безкоштовний шаблон, багато з яких розробляються професійними дизайн-студіями. Використовуючи систему управління контентом, можна створити не тільки сайт-візитку.

З допомогою спеціальних розширень, сайт створений на базі CMS, можна легко перетворити на форум, інтернет-магазин, сайт знайомств або який-небудь інший сайт, вся справа лише в установлених на нього програмах-розширення. Багато з цих програм поширюються безплатно, як власне і основні системи управління контентом. Особливо популярні 3 універсальні CMS — Joomla, WordPress, Drupal, з допомогою яких можна створити практично будь-який сайт.

Відео по роботі з даними системами можна знайти на офіційних сайтах цих проектів, а також вони викладені на численних відеохостингах.