Як відремонтувати ноутбук

6-16-2018

Поломка ноутбука — справжня проблема для користувача, що звик зберігати мобільність пересування в будь-якій ситуації. А вже якщо разом з лептопом «згинула» важлива інформація, ділова переписка або проект, над яким ви працювали довгі місяці, швидкість ремонту буде і зовсім мати важливе значення. Ви не готові довго чекати результатів? У нашому сервісному центрі на вас чекає оперативна діагностика від справжніх професіоналів, а також найширший спектр послуг з відновлення працездатності ноутбуків і нетбуків. Хочу запропонувати замовити vremont.dp.ua/remont-i-nastrojka-noutbuka

Звертаючись до нас, ви можете отримати на дому або в сервісному центрі наступні види послуг:
розблокування ноутбуків — в зв’язку з впливом вірусу або власними діями користувача (забули код або пароль);
виявлення та усунення неполадок зі включенням живлення лептопів;
ремонт після затоки клавіатури та дисплея;
заміна екранів після механічних пошкоджень;
відновлення роботи динаміка, клавіш перемикання звуку, регулювання гучності;
заміна слотів читання карт пам’яті;
відновлення працездатності при відмові від завантаження, відсутності реакції на сигнали клавіатури;
заміна пошкоджених корпусів;
інші види ремонту.

Вартість ремонту ноутбука і діагностика
ремонт діагностика ноутбука
Майстер CHIP акуратно розбере, обстежує ноутбук і поставить йому точний діагноз

Ви, напевно, відразу ж захочете дізнатися скільки коштує відремонтувати Ваш ноут? Однак, на це питання не завжди можна відповісти швидко і точно. Для цього і проводиться діагностика. Якщо проблема є очевидною (припустимо розбитий екран у нетбука), то звичайно ж наші фахівці відразу назвуть Вам вартість і терміни робіт. Але іноді поломку не вдається визначити негайно, особливо якщо пристрій потрапила рідина. Для того що б визначити несправність і повідомити вартість її усунення, необхідно провести ряд підготовчих дій, а іноді і весь ремонт. Тому, в таких випадках ми приймаємо пристрій на діагностику для виявлення точного несправності. Найчастіше діагностика ноута, при стандартній роботі, в нашому сервісі займає не більше 1-2-х робочих днів, а в складних випадках до 5 робочих днів — майстер обов’язково озвучить терміни. Після виявлення конкретної причини несправності, ми повідомляємо точну і аргументовану вартість ремонту і запчастин.

Після узгодження ціни і термінів ремонту Вашого ноутбука, ми приступаємо до роботи. Термінові роботи виконуються в день звернення, всі інші вимагають від 1 до 5 днів, в залежності від складності та наявності запчастин. Роботи, пов’язані з програмним забезпеченням, зазвичай виконуються протягом 2-3 годин. Виїзні фахівці, які так само проводять настройку програмного забезпечення на місці протягом 1-2 годин.

Після проведення всіх ремонтних робіт і закінчення тестування, ми повідомимо Вас про готовність ноутбука, Ви зможете забрати його в будь-який зручний для Вас час. Розрахунок здійснюється за фактом виконання робіт.

Гарантія на ремонт ноутбуків
Ми завжди даємо гарантії на виконані роботи — 90 днів. Якщо у Вас виникає гарантійний ремонт, то ми не будемо шукати причин для його невиконання, а просто візьмемо і усунути недоробки