Як влаштувати день народження в офісі.

2-20-2019

Як влаштувати день народження в офісі.

День народження – це завжди радісна дата, його зазвичай святкують з близькими і рідними людьми. А як же колеги – адже на роботі проходить чи не більша частина життя. Саме для того, щоб прийняти поздоровлення від усіх бажаючих і почастувати їх чим – небудь смачненьким, придумані корпоративні дні народження. Насамперед, зрозуміло, треба накрити стіл, – у тому разі, якщо це дозволено в твоєму офісі. Стандартний набір: бутерброди, солодощі та напої. Якщо в колективі працюють переважно молоді дівчата, можна обмежитися морозивом та фруктами, в якості напоїв подати червоне і біле вино або шампанське. Молоді хлопці часто воліють пиво з сиром, солоними горішками, чіпсами, сухариками. Дами «елегантного віку» напевно не відмовляться від тортів і бутербродів з червоною рибою. Якщо ж з тобою працюють чоловіки, подбай про наявність м’яса – хоча б у вигляді м’ясної нарізки. Занадто рясне застілля – ознака поганого смаку, його можуть сприйняти як спробу похвалитися. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі канапе заказать.
Але і в цьому випадку – не перестарайся: однієї години цілком достатньо, щоб випити по парі келихів, закусити і вимовити кілька тостів на честь іменинника. Якщо хочеш продовжити святкування з найбільш близькими колегами – можна відправитися в найближче кафе. Не забудь запастися достатньою кількістю одноразового посуду, паперових серветок і рушників. Знадобляться також дерев’яні шпажки і зубочистки – з їх допомогою можна зробити маленькі «шашлички» та бутерброди – канапе. Музичний супровід – те, що потрібно, але не у вигляді галасливих колонок, а в якості легкого фону до застільній бесіді. Не гріх і трошки потанцювати, якщо є місце і настрій. А от співати пісні в офісі – поганий тон. Якщо колектив невеликий – то всіх, незалежно від взаємин. Якщо у вашій фірмі працює 30 і більше співробітників, нереально зібрати всіх, тому можна влаштувати чаювання з бутербродами в своєму відділі.
У більшості компаній прийнято вітати іменинника, заздалегідь «скидываясь» йому на подарунок, причому, згідно з опитуваннями, практично всі воліють отримати або конверт з грошима, або сертифікат на відвідування магазину. До цього нерідко додається букет і премія від керівництва, а найбільш дружні і теплі відносини можна підкреслити маленькими особистими підношеннями, з урахуванням характеру і смаків іменинника. Творчі колективи – наприклад, редакція газети чи журналу, дизайнерське або рекламне агентство, – часто оформляють до дня народження співробітників веселі стінгазети, розвішують повітряні кульки і готують креативні сюрпризи. Нарешті, головне, що потрібно запам’ятати, – святкувати чи ні свій день народження на роботі в офісі, вирішує лише іменинник, і він має право оголосити, що віддає перевагу обійтися без урочистостей. com, незалежно від форми і дати розміщення на сайті, можуть бути використані тільки за згодою власників сайту.