Як вибрати форми для садових доріжок

12-9-2018

Как выбрать формы для садовых дорожек
Далеко не завжди ландшафтні рішення коштують дорого. Одним з варіантів прикраси і підвищення функціональності дачного або заміського ділянки є прокладання доріжок. Знайти камені не завжди є можливість або фінанси, купити тротуарну плитку або цегла – дорого і не завжди виправдано… З економічної точки зору найбільш вдалим на сьогоднішній день рішенням цього питання є виготовлення плиток-цегл з допомогою пластикових форм для виготовлення садових доріжок. Стиль стародавнього замку не дарма притягує погляди і сьогодні – адже прості і красиві рішення виявилися настільки вдалими, що дожили до наших днів. При використанні в розчині сполучних волокон, міцність виготовленої самостійно плитки буде значно вище тротуарної плитки або навіть клінкерної цегли а виготовлення настільки просто, що навіть дитина зможе з цим впоратися. Форми для садових доріжок, купити які можна не йдучи з цього сайту, дозволяють виготовляти плитку для укладання на місці, так і заливати бетон на місці прокладання доріжки. На відміну від цельнобетонного або асфальтного покриття, плитка виготовлена на місці не потребує ретельної підготовки місця і не буде тріскатися з часом.
Також хочемо вам порекомендувати https://www.aform.com.ua/
Оцініть характер грунту на відведеній під доріжку ділянці. Якщо грунт слабкий, його слід вийняти. Якщо траєкторія майбутньої доріжки має небажану опуклість, зайвий грунт потрібно зняти. Можливо, Ви вирішите викопати траншеї глибиною 10 см на всьому протязі доріжки. Якщо основа міцне і гарантовано витримає великі довгострокові навантаження, підготовчу роботу можна почати відразу з підсипання.
Підготуйте розчин для заливки: 3 частини піску, 4 частини щебеню, 1 частина цементу. Невеликий секрет: додавання в розчин присадки Пластифікатор для цементного розчину, забезпечить стійкість виготовленого Вами бетону до вологи. Добротний розчин повинен мати консистенцію густої сметани.