Як вибрати форми для садових доріжок

12-10-2018

Как выбрать формы для садовых дорожек
Садові доріжки можуть стати справжнім прикрасою заміського ділянки, особливо якщо виконані з тротуарної плитки. Ще у римлян в садах були красиво укладене стежки, а у японців такі доріжки взагалі наділялися особливим змістом і філософським підтекстом. З одного боку, доріжки з плитки – це практично, в непогожий день вони залишаться чистими, з іншого – чудово доповнять і обрамят дизайн ландшафту.
Також хочемо вам порекомендувати https://www.aform.com.ua/
Фахівці Stellard відзначають, що, вибираючи плитку, необхідно в першу чергу відштовхуватися від форми самої доріжки. Якщо вона пряма, її зручно укладати бруківкою або плиткою квадратної або прямокутної форми, а якщо звивиста, то відмінно виглядають різні закруглені види, а також мозаїчні – наприклад «Старе місто» з трьох каменів. При цьому багато форм плиток сумісні між собою, і тому варіативність малюнка на доріжках стає нескінченною і залежить тільки від фантазії дизайнера.
Фахівці Stellard регулярно відчувають плитку на міцність і морозостійкість: вона витримує навантаження до 400 кг на кв. сантиметр і коливання температур від -20 до 20°С в насиченому водою стані, що дуже актуально в кліматичних умовах Тульської області. Техконтроль забезпечує дотримання пред’являються до даної продукції стандартів. Тим більше, що з 1 березня 2018 року введено новий стандарт на бетонні тротуарні плити ГОСТ 17608-2017, який конкретизував вимоги до якості продукції.
рік ТОВ «Слобода». Використання матеріалів сайту можливе лише з письмового дозволу редакції. Рубрики «Блоги компаній», «Афіша», «Новини компаній», а також матеріали та статті, позначені «на правах реклами», є рекламно-інформаційними матеріалами порталу Myslo.ru. Свідоцтво про реєстрацію ЗМІ Ел № ФС77-27611 від 21 березня 2007 року видано Федеральною службою з нагляду за дотриманням законодавства у сфері масових комунікацій та охорони культурної спадщини.