Як вибрати форми для садових доріжок

12-10-2018

Как выбрать формы для садовых дорожек
Вважається найбільш універсальним і недорогим матеріалом для виготовлення форм. Купити пластикові форми для тротуарної плитки садових доріжок можна по 60-80 рублів за штуку. Це при розмірі 18х12 див. З такої матриці виходить один виріб. Конфігурацію можна вибирати: ромб, хвиля, котушка, бумеранг чи щось інше. Бувають форми збільшені, з яких відразу виходить два або чотири елементи. Купити форми для бетонних доріжок в такому вигляді можна за 120-140 рублів. Купуючи кілька штук, вийде швидше зробити тротуар в саду.
Також хочемо вам порекомендувати https://www.aform.com.ua/
Трафарет для бетонної доріжки купити можна за 500-1500 рублів. Ціни залежать від розмірів трафарету, якості пластику, з якого він виготовлений, товщини внутрішніх перегородок. Найпоширенішими розмірами є 60х60 см і 42х42 див. Зазвичай вибирають лекала з дев’ятьма елементами. Вони можуть бути різних геометричних форм, що виглядає дуже оригінально. Якщо купити опалубку для садових доріжок не одну, а кілька, зведення доріжок займе мало часу.
Трафарети призначені для багаторазового використання. Пластик відмінно витримує вплив вологи і різних температур. Він не іржавіє і навіть при ударі молотком не пошкоджується. Головне при роботі з такими лекалами – витримати потрібний час, щоб застиг розчин. До його складу входять цемент, пісок і вода. По консистенції він повинен бути схожий на густу сметану.
Рекомендується додавати пластифікатор. Це підвищить міцність доріжки. Також в якості добавки можна використовувати барвник. Тоді тротуар буде не сірий, а бажаного відтінку. При бажанні на стадії, коли розчин схоплюється, можна виконати декорування галькою, стразами, черепашкою, мозаїчною плиткою. Іноді на таких доріжках роблять візерунки, створюють відбитки.
Одним з яскравих експонатів на меблевій виставці eurocucina, яка, що проходить двічі на рік в Мілані, стала кухня Tulèr від дизайнерської студії Tipic. Стільниця в їх творенні виконана з кварцового композиту, в який вбудовано безліч технологічних рішень, що значно полегшують роботу на кухні. Окрему увагу відвідувачів приваблювала кухонна раковина, яка з’являється на поверхні після простого жесту рукою.
Не коректний Email’,’ERROR_EMAIL_EXIST’:’Email вже існує’,’ERROR_LOGIN’:’Невірний логін або пароль.’,’ERROR_PASSWORD_CONFIRM’:’Невірне підтвердження пароля.’,’ERROR_NEED_PASSWORD’:’Необхідно заповнити пароль.’,’ERROR_EMPTY’:’Це поле необхідно заповнити.’,’OK_REGISTER’:’Ви успішно зареєстровані і авторизовані.’,’OK_AUTH’:’Ви успішно авторизуватись.