Як вибрати камінні топки

12-6-2018

Как выбрать каминные топки
Придбати в своє житло класичний камін з відкритою топкою хочуть багато. Адже навіть маючи центральне або автономне опалення, хочеться мати тепле, душевне і затишне містечко, теплий вогнище, біля якого можна не тільки погрітися, але і просто відпочити.
Також хочемо вам порекомендувати https://toplavka.com.ua/kaminnye-topki
Робляться з чавуну і вважаються самими доступними топками, дуже часто їх називають чавунним каміном. Ціна справжнього каміна з чавуну набагато вище, та це й не топка, а відразу цілий камін — суцільнолитий варіант з чавуну. Топки ж чавунні – це лише топки, і їх вартість коливається від 300 євро (недорогі польські) і до 2-3 тисяч євро (норвезькі і чеські). Багато виробників пропонують якісний і ціновий спектр цієї продукції, оснащуючи їх новими технологіями згоряння дров, удосконалення дизайну, підведення повітря, даючи покупцям можливість самим вибирати, підбирати, за що їм платити і яке новаторство їм більше потрібно. Важливо тут і те, що навіть самі бюджетні топки (а саме чавунні) встановлені каміни з вбудованою топкою, завжди більш ефективні та безпечні, ніж просто відкритий камін.
Такими видами є топки із сталі. Ціни на них набагато вище – від 600 і більше тисяч євро. Також вище і якість виробництва, впроваджені технології, комфорт у використанні і навіть внутрішній і зовнішній види. Для таких моделей беруть жаростійкий сталь, а відділення топки екранується спеціальними матеріалами, які запобігають метал від перегріву.
На сьогодні кращі топки для камінів представлені у великому виборі. Так що купити модель необхідних розмірів, дизайну і конструкції не складе особливої праці. Але так як їх ще і роблять з різного матеріалу (сталі, чавуну), то Вам потрібно буде визначитися, який саме матеріал Ви хочете вибрати. Зробити правильний вибір Вам допоможуть аргументи, що говорять на користь того або іншого виду.
Потрібно порівняти основні критерії. Наприклад, чавунні топки вважаються класичним видом для дров’яного каміна/печі. Цей варіант належить до традиційних, так як його успішно застосовують вже багато-багато років. Він втілення сучасних технологій і розробок.
У порівнянні зі сталевими моделями, чавунний варіант топки довше залишається теплим, так як чавун вважається кращим теплонакопичуачем. Перед придбанням топки для каміна, Вам потрібно це врахувати. Він повільно нагрівається, але також повільно і віддає тепло. Крім цього, для такого сплаву властива термопластичность. Це дуже важливе достоїнство! Чавун в розплавленому вигляді легко приймає необхідні форми і топка залишається без микропустот, тріщин.