Як вибрати композитну черепицю

10-1-2019

Как выбрать композитную черепицу

Композитная черепица – покрівельний матеріал, який є вдосконаленою версією металевої черепиці.
Спеціальної антикорозійне покриття на основі алюмінію дає додатковий захист від іржі, термін служби покрівельного покриття – 50 років.

Спочатку заготівля з двох сторін покривається антикорозійним покриттям. Найпоширеніші покриття – це  алюмоцинк і проста оцинковка. На лицьову сторону наноситься акрилове сполучна речовина, яка закріплює кам’яну посипання. Кам’яна посипання найчастіше виготовляється з кварцу або базальту. Після її нанесення черепиця направляється в піч при температурі 110 с º. Поверх посипання наноситься глазур, яка закріплює крихту і захищає покрівлю від забруднення.
Компанія  виконає покрівельні роботи на території під ключ”. Ремонт дахів і монтаж нової, допомога у виборі матеріалу.

Виключаємо ваші ризики: умови роботи, терміни виконання та оплати чітко прописані.
Грамотна консультація і необхідні заміри на місці об’єкта в зручний для Вас час.
Досвідчені майстри по ремонту даху підберуть і запропонують оптимальний вигляд покриття.

Бригада майстрів по ремонту даху виконає монтажні роботи з урахуванням особливостей покрівельного матеріалу, конструкції даху, побажань клієнта.
Відомими в Білорусі брендами, які займаються виготовленням композитної черепиці, є Metrotile, Gerard, Tilcor. На відміну від конкурентів, даний виробник використовує в якості антикорозійного покриття алюмоцинк. Шари спеціальної акрилової смоли додають даної черепиці додаткову стійкість кольору і міцність. В якості матеріалу для посипання використовується кварц. В якості сировини фірма використовує не гальванізовані сталеві, а алюмоцинковые листи. Даний фактор підвищує міцність і довговічність покрівельного матеріалу. Безумовні переваги даної черепиці – її ціна і вага. Даний матеріал витримує будь-яку кількість циклів заморожування/ відтавання, стійкий до ультрафіолетового випромінювання і не втрачає колір.