Як вибрати надійний і недорогий хостинг

482

Як вибирати недорогий хостинг

Всім привіт! Даною загальноосвітньої статтею хочу розпочати знайомство для новачків з основними поняттями хостингу і домену, для чого це взагалі потрібно, як обирати, правила користування і т.п. Перш, ніж замислюватися про покупку хостингу, вам слід обов’язково мати зареєстроване доменне ім’я, оскільки в процесі оформлення хостингу, до нього потрібно кріпити власний домен. Оскільки вам потрібно вибрати хостера, який надає якісні послуги, потрібно детально розглянути надані ним характеристики. Пропоную вам основні технічні характеристики, на які слід звернути увагу при виборі хостингу.

Как выбирать недорогой хостинг

Як вибрати недорогий хостинг

Оскільки сервер є звичайним комп’ютером, на якому може розміститися велика кількість різних сайтів, і ваш сайт стане одним із багатьох інших, вам потрібно стежити за тим, щоб інші сайти не використали багато ресурсів, оскільки вони таким чином будуть утискати права інших сайтів.

Обов’язково простежте за завантаженістю сервера, на який ви збираєтеся помістити свій сайт.

Обов’язково потрібно перевірити завантаженість каналу, його перевіряють пинговыми сервісами, вам потрібно назвати свій сайт, і на нього будуть намагатися ввійти з різних комп’ютерів, через кілька днів ви отримаєте повну статистику таких відвідувань.

Обов’язково потрібно звернути увагу на наявність адекватної служби підтримки на хостингу, підтримка повинна відповідати на ваші питання швидко й по суті. Спробуйте протестувати послуги техпідтримки у вихідні та святкові дні, зверніть увагу на те, наскільки корисні будуть запропоновані вам поради.

Дуже важливо, щоб сервер був завжди доступний, а служба підтримки завжди могла дати вам корисні поради, а подекуди й сама що-небудь зробити. Вибраний вами недорогий хостинг найкраще протестувати протягом місяця. Тільки після цього можна платити на півроку чи за рік вперед, за розташування вашого сайту. Зараз багато, поважають себе хостинг провайдери надають тестовий період.

Рекомендую до прочитання: 5 основних помилок, що здійснюються при виборі хостингу

Для того, щоб купити платний хостинг, потрібно створити власний аккаунт на сайті хостера, вибрати підходящий вам тариф, замовити його і поповнити власний внутрішній рахунок на зазначену на хостингу суму і сплатити вибраний тариф. Після проведення цих дій, можна вважати, що у вас з’явився власний куточок в мережі.

Після покупки хостингу ви зможете зайти на свій хостинг під вказаним вами ж паролем і ім’ям. Перед вами обов’язково мають з’явитися кілька папок, кожна з них має різне призначення, вам потрібно буде завантажити свій сайт в папку public_html, або її аналог, назву якої ви зможете отримати, звернувшись в службу підтримки вашого хостингу або ж це все буде надіслано вам в інформаційному листі в процесі реєстрації і покупки. Тільки ця папка буде відкритою для перегляду інтернету іншими користувачами, інші папки зможете дивитися тільки ви, через панель управління хостингом або FTP клієнт.

Як вибрати надійний хостинг

Першим ділом я б порекомендував взяти ТОП 10 у вашій ніші і протестувати на параметри DNS домену хоча б перші п’ять сайтів з видачі. Робиться це за допомогою безкоштовного сервісу 2ip.ru. Нижче на малюнку все зрозуміло повинно бути.

DNS параметры домена

Як дізнатися параметри DNS домену

З наданого звіту зрозуміло, що зазначені адреси DNS-серверів і є хостинг-провайдерами. В даному випадку це reg.ru. На сторінках цього ж сервісу можна почитати відгуки та огляди про хостингах та інтернет провайдерів. Але є ще й такі речі, як VDS / VPS і багато просунуті вебмастера або великі компанії використовують їх. За ним визначити хостинг провайдера вже не так просто. Але, до нас на допомогу може прийти ще один сервіс, який з легкістю впорається з цим завданням – це pr-cy.ru. Та й взагалі, даний сервіс є потужним аналітичним інструментом для отримання інформації, як на своєму сайті, так і на сайтах конкурентів. Тому, сміливо можете використовувати його в роботі.

Рекомендую до прочитання: 5 порад з вибору хостинг провайдера

Для того, щоб вибрати гідний хостинг, необхідно звертати увагу на такі деталі: подивіться головний сайт хостингу, він повинен бути зроблений в одному стилі, на ньому не має бути розміщена чужа реклама. Солідні хостинги завжди надають контакти, за якими ви зможете зв’язатися з техпідтримкою. Причому, засобів зв’язку повинно бути декілька, на будь-якому великому хостингу є e-mail, а також номер стаціонарних телефонів, а тільки мобільного.

Надежный хостингОбов’язково вивчайте тарифи надаються. Кожен тариф має свій ліміт, тому потрібно підбирати такий, щоб на ньому залишався запас дискового простору, який вам знадобиться для розвитку сайту. Слід розібратися, яку кількість сайтів на одному акаунті, а також, скільки поштових адрес розташоване на акаунті. Також, варто мати на увазі, що в кожному тарифі є ліміт на використання ресурсів серверів. З’ясуйте такий момент, як сильно сайт буде вантажити сервери. На завантаженість серверів впливають такі фактори, як: кількість відвідувачів, ступінь оптимізації та ін. Якщо навантаження сайту буде перевищувати можливості сервера, то надійний хостинг просто заблокує його.

Обов’язково подивіться всі відгуки користувачів про вибраному вами хостингу. Найчастіше повідомлення про хостинг користувачі залишають на таких сайтах, як HostDB, Hostobzor, Hosting101. Але, і тут варто бути уважними, адже ні для кого не секрет, що бувають підроблені відгуки, які можуть залишати конкуренти хостингу, в цьому випадку коментарі будуть негативні, а відгуки, які залишають самі хостингові компанії, навпаки різко позитивні. Як відрізнити такі підробки від реальних відгуків? На брехливі відгуки адміністрація хостингу або реальні користувачі завжди відповідають. Якщо ви не знайдете на запропонованих вище сайтах ніяких відгуків про вибраному вами хостингу, або ж їх буде дуже мало, в цьому випадку краще всього відмовитися від його послуг.

Рекомендую до прочитання: 5 основних помилок, що здійснюються при виборі хостингу

Я ж використовую у своїй роботі reg.ru і рекомендую його всім своїм клієнтам. Причини цього наступні:

  • При реєстрації нового домену, а ви однозначно для нового сайту будете його реєструвати, компанія REG.RU дарує всім клієнтам 2 місяці хостингу безкоштовно і SSL-сертифікат на рік.
  • Величезна кількість способів оплати.
  • Приголомшлива робота техпідтримки – просунута система пошуку часто виникаючих питань, тікет-система, телефонний зв’язок і т. п.
  • Про технічні можливості даного хостинг провайдера я взагалі промовчу, попереду планети всієї ІМХО.
  • Хостинг
    TEXT.RU - 100.00%