Як вибрати обручку

11-24-2018

Как выбрать обручальное кольцо
Як правило, молодята намагаються підібрати парні обручки. Але буває і таке, що комусь не підходить колечко з комплекту. В такому випадку, буде абсолютно нормальним придбати друге кільце з іншої колекції і навіть зовсім іншої моделі. Красиво виглядає, коли перетинаються якісь деталі, тому можна підібрати кільце в іншому ювелірному магазині.
Також хочемо вам порекомендувати перейти на сайт
Форма і ширина обручок підбирається індивідуально. Дівчата в основному віддають перевагу тонкі і вузькі моделі, а чоловікам більше подобаються широкі. При виборі форми і матеріалу беріть до уваги не тільки естетичні міркування, але і ваші фізіологічні особливості. Якщо ви знаєте, що широкі кільця можуть натирати палець, то краще придивитися до більш тонкому кільцю плоскої форми.
Коли будете вирішувати, яка форма буде у ваших кілець, пам’ятайте одне — вони повинні подобатися і підходити саме вам. Але врахуйте: круглі кільця можуть доставити деякі незручності в шкарпетці. На примірці, постарайтеся максимально імітувати ваші повсякденні руху і якщо це викликає навіть невеликий дискомфорт — переходьте до іншої моделі. Щоб визначиться з розміром, було б непогано, приміряти одне і те ж ювелірний виріб вранці і ввечері, так як руки мають властивість набрякати.
Якщо ви вибрали для себе кільця з дорогоцінними каменями, то віддавайте перевагу канальної закрепке. Це означає, що камінь фіксується в спеціальному поглибленні в металі і не виходить за поверхня кільця. Задумайтеся про своє образі життя, коли обираєте саме такі кільця. Якщо ви постійно перебуваєте в активному ритмі або ваша робота пов’язана з фізичним навантаженням — намагайтеся вибрати максимально зручне кріплення для каменів.
Ціна на обручки може бути дорівнює вартості красивого сукні або навіть дорогого автомобіля. Не варто економити, адже це прикраса буде прикрашати ваші ручки довгі роки і має приносити як естетичне задоволення, так і бути зручним у повсякденному носінні. Самим дорогим металом серед всіх пропозицій є платина. Будьте готові до того, що ціна за такий виріб зросте в 2-3 рази в порівнянні із золотом. З іншого боку, обручки з платини більш довговічні і практичні.