Як вибрати Рекрутингове агенство

5-28-2019

Как выбрать Рекрутинговое агенство
Як вибрати краще рекрутингове агентство для співпраці. Як вибрати краще рекрутингове агентство для співпраці.
Також хочемо вам порекомендувати abouthr.com.ua
Рано чи пізно перед керівником кожної компанії виникає питання про підбір персоналу.
І так, як досягнення поставленої мети та терміну її реалізації безпосередньо залежать від фахівця, який буде проводити пошук та відбір кандидатів на запропоновану посаду. Але як вибрати серед усього безлічі агентств саме те, яке гідно стати Вашим партнером.
Перш за все, відмовтеся від існуючої думки, що чим більше агентство, тим воно краще. Досить часто доводиться чути від роботодавців, що звернувшись здавалося б, на їх думку, відоме рекрутингове агентство, вони не отримали ніякого результату. Причиною всього цього служить те, що для великих агентств – Ви не унікальних клієнт, а черговий і, як наслідок, відповідні ставлення до Вам гарантовано. Один з найпоширеніших результатів в даному випадку: якщо не вдалося успішно виконати проект за допомогою 2 – 3 кандидатів про Вас просто забувають. Навпаки, для невеликих агентств (тут слід обмовитися, що мова не йде про молодих агентства), Ви є унікальним клієнтом і, швидше за все, буде докладено максимум зусиль для успішного завершення проекту з використанням усіх відомих даного агентству методик з пошуку та залучення персоналу.
Надійні компанії, звернення до яких гарантує досягнення бажаного результату, пропонують безліч варіантів щодо підбору: не тільки пошук фахівців із зручного для них регіону (міста), а також здійснює підбір персоналу максимально розширюючи межі пошуку (інші міста, регіони, країни, прямий пошук, headhuntin). Важливо відзначити, що в більшості випадків вартість послуг агентства визначається індивідуально в залежності від обсягів і складності майбутньої роботи. Саме тому, ціновий критерій навряд чи можна назвати вирішальним. І, як говорить відоме прислів’я: “скупий платить двічі”, тому набагато правильніше відразу звернутися до фахівців, ніж у сумнівну фірму, яка пропонує свої послуги по казково низькими цінами.
Як вибрати краще рекрутингове агентство для співпраці.