Як вибрати сервер

12-18-2018

Как выбрать сервер
Заходимо на будь L2top серверів або анонси серверів lineage 2, що ви побачите, віп сервера і звичайні та осіб без досвіду звичайно ж буде вибирати VIP. У нашому прикладі сайт La2.one це наш проект і ми його не монетизуємо через ViP позиції, простіше кажучи VIP сервера дійсно нормальні або круті, жодного проплаченого гівна ви там не зустрінете. Але зворотна картина на інших анонсах та топах серверів, все VIP це чисто бабки, причому деякі продають VIP, Super VIP, Mega VIP і інші нісенітниці.
Також хочемо вам порекомендувати servak.com.ua
Запам’ятайте жоден PVP сервер не живе довгої і повноцінним життям, навіть у часи коли серверів було мало, la2world раз в пів року переоткрывался, так як максимальний буст швидко створювали, а далі стає нудно. Мета lineage 2 – постійний розвиток і поліпшення. І коли у вас повністю заряджений перс вам буде не цікаво грати, тиждень – два побігати повбивати, все набридне. Так що не чекайте довгої гри на PVP сервера, навіть якщо брати довгожителів типо Zmega x1000, там просто постійно оновлюється народ, старичків там одиниці.
Як би Interlude коммунити не кричало що це топ хроніки в л2, я не згоден. Занадто швидкий Cap (ліміт розвитку). Досягти S grade трохи його подточив і дістати базовий епік не складно, для тих хто давно грає це робить дуже швидко (з епіком складніше, але шмот на ізі), скіли вище 14 заточити практично нереально. Зібрати комплект речей для олімпу теж або час, або трохи доната.
Популярність – запитайте у друзів які проекти найпопулярніші. Якщо порівнювати ноу нейм сервер з розкрученим брендом, то навіть PVP интерлюд з доповненнями на розкрученому буде жити в кілька разів довше ноунейма. Так само популярність можна перевірити в Yandex wordstat або Google Trends – забийте домен і подивіться у кого більше індекс, а у когось менше.
Якість і кількість доната – донат шоп наглухо забитий всім чим тільки можна – означає що у сервера немає майбутнього, адмін намагається взяти хоч що то з проекту. Адекватний сервер це той, де донат лише полегшує зайнятим гравцям життя, де по суті задрот може досягати більше ніж найбагатший донатор, ось рівень якісного сервера Lineage.