Як вибрати скутер

1-6-2019

Как выбрать скутер
Сьогодні все частіше покупці приходять у мотосалони вибирати скутер. Це комфортний засіб пересування, яке дозволяє швидко дістатися до потрібного місця, незважаючи на пробки і затори на дорозі. Крім того, моторолер ощадливо витрачає паливо, легкий в управлінні і обслуговуванні. Але перед водієм часто постає питання: купити бу скутер з Японії або новий китайський, адже їх вартість практично однакова. Добре підібраний скутер – японець прослужить вам довгі роки, так як він більш надійний і безпечний. Головний мінус “китайця” – невисока якість збірки пластику, та й движок зношується швидше.
Також хочемо вам порекомендувати здесь много такого
Якщо вам важлива надійність, віддайте перевагу Honda. Вони не набирають велику швидкість і мають стабільний перебіг. Для любителів швидкості випускають динамічні і потужні Suzuki. У їх дизайні можна помітити подібності зі спортивними мотоциклами. Також до швидкісним відносяться моделі скутера Yamaha. Вони оснащені хорошим двигуном, який підлягає форсування.
Самий надійний японський скутер для заміських поїздок повинен мати маятникову передню вилку, яка забезпечує потрібну амортизацію при русі по нерівній поверхні. Повітряний фільтр повинен розташовуватися вище, щоб у нього потрапляло менше пилу. При низкорасположенном повітрозабірнику, вам доведеться дуже часто чистити і змінювати фільтр, а це додаткові витрати.
Сьогодні скутерист може придбати ТЗ в будь-якій ціновій категорії. Популярний HONDA DIO FIT 50 (AF27) коштує близько 35 тисяч рублів, а от унікальний 50-кубовий позашляховик ZOOMER 50 (AF58) від цього ж виробника буде коштувати більше 200 тис. руб. Якщо ви берете старий транспорт, то ціна буде залежати від року випуску, пробігу та загального стану.
Також впливають і технічні характеристики, і функціонал. Щоб купити мопед в хорошому стані і за прийнятною вартістю краще зверніться в спеціалізовані магазини. У них представлений великий вибір б/у скутерів, максискутеров з Японії. Майстри їх ретельно перевіряють і виправляють недоліки, замінюючи старі вузли і деталі на нові.