Як вибрати Статичний IP адреса стаття

11-23-2018

Как выбрать Статический IP адрес статья
Наприклад, якщо ваш комп’ютер використовується в якості медіа-сервера у вашому домі, ви можете захотіти, щоб IP-адреса залишався такий же, якщо у вас є підключення до комп’ютера через його IP-адресу. В інших випадках, необхідно змінити IP-адресу, відповідний підмережі іншого пристрою, так що ви можете підключити та налаштувати його. Є два способи встановити статичний IP-адресу пристрою.
Також хочемо вам порекомендувати Статический IP адрес
Один із способів, який я вже писав про те, увійшовши у свій маршрутизатор і зарезервувати для IP – адресу конкретного пристрою. Перевага цього методу полягає в тому, що всі зміни виробляються в одному місці, так що легко побачити, які пристрої мають статичні IP – адреси і які адреси. Крім того, ви можете легко призначити статичні IP – адреси для Windows, Mac, Linux машин або будь-якого іншого пристрою легко.
Примітка: При призначенні статичної IP – адреси, переконайтеся, що ви не вибрали IP, який знаходиться в діапазоні DHCP, в іншому випадку ви можете отримати повідомлення про те, що IP – адреси конфлікт, який з’являється, коли два пристрої мають один і той же IP – адресу в мережі.
Ви встановіть прапорець “Використовувати наступний IP – адреса” і введіть IP – адресу, маску підмережі і шлюз за замовчуванням. За умовчанням при введенні даних в IP – адресу, він заповнює маску підмережі для вас. Шлюз і DNS-сервер Preferred обидва повинні бути налаштовані на IP – адресу маршрутизатора.
У розкривному меню, у вас є кілька варіантів: за допомогою DHCP, з допомогою DHCP з введенням адреси вручну, з допомогою BOOTP, Вручну і Off. В OS X, ви можете вибрати або DHCP з введенням адреси вручну або вручну. Вручну в основному, як варіант за замовчуванням у Windows, де ви повинні ввести все значення самостійно.
Незважаючи на те, що виглядає досить складним, зміна IP-адресу вашого комп’ютера є простим завданням. Складніше знаючи, що IP-адресу, щоб використовувати так, щоб у вас не виникли якісь конфлікти, але може підключитися до мережі одночасно. Якщо у вас є які-небудь питання, не соромтеся коментувати.