Як вибрати студію створення сайтів

12-25-2018

Как выбрать студию создания сайтов
Дешевше” як правило роблять тільки горе студенти або псевдо фрілансери, а так само студії одноденки у яких мета заробити трохи грошей і прірва, а перед цим наобіцяти вам що у вас буде “найкращий сайт”. Тому потрібно знати наступне! Перше, перед тим як замовити сайт у студі або фрілансера, завжди ознайомитеся з портфоліо і оцініть рівень дизайну сайтів.
Також хочемо вам порекомендувати itlama.com
Як правило, варто довіряти тим студіям веб-дизайн, у яких в портфоліо роботи мають ексклюзивний дизайн сайтів, це говорить про те, що вони ретельно і копітко працюють над проектом, а значить серйозно ставляться до своєї роботи! Також варто звернути увагу на брифінг, який вам дають для заповнення перед початком майбутньої співпраці, адже чим він більше, детальніше і складніше (на перший погляд), тим краще. Це доводить те, що студія знає на які деталі треба звернути увагу і скільки їх.
А це означає, що у веб-студії є досвід і для цієї студії важливий кожен момент при розробці сайту. З таким прикладом брифінгу Ви може ознайомитися звернувшись до нашого менеджера. У посередніх студі або студій одноденок цей брифінг вже дуже мало або його зовсім немає і на це є свої причини. Перша у них на стільки завищені ціни на створення сайтів, що вони закладають у них всі можливі ваші побажання на перед, нехай навіть сайт буде простим і більшу половину ваших побажань реалізовувати не доведеться, таким чином багато замовників переплачують від 30% до 50% реальної вартості.
Друга причина по якій брифінг буває маленьким або відсутній, це тому що таким студіям в принципі не важливо що ви хочете, головне клієнта розташувати не задавай масу питань, а в процесі вже як-небудь розберемося і з ціною і з термінами якщо що і накрутять по повній … Часто заповнення брифінгу стає рутинною роботою, а дізнатися ціну на розробку вашого майбутнього сайту хочеться вже в перші хвилини хай вона буде навіть приблизно ( /- 10%). В такому випадку, студія “Vital Group” радить вам наступне, виберіть сайт рівень дизайну і функціональність якого, приблизно відповідає вашого майбутнього сайту.