Як вибрати віртуальний хостинг

11-19-2018

Как выбрать виртуальный хостинг
Віртуальний хостинг (англ. shared hosting) — вид хостингу, при якому безліч веб-сайтів розташоване на одному веб-сервері. Це найекономічніший вид хостингу, підходить для невеликих проектів.
Також хочемо вам порекомендувати тут
за IP-адресою (також званий англ. dedicated IP hosting), при якому у кожного веб-сайту є власний IP-адреса, а веб-сервер має кілька фізичних або віртуальних мережевих інтерфейсів.
Одним з важливих критеріїв вибору хостингу є операційна система (ОС), оскільки від цього залежить програмне забезпечення, яке буде підтримувати функціональність тих чи інших сервісів.
Для організації послуги віртуального хостингу використовуються сервери, що працюють під керуванням ОС Unix, наприклад, FreeBSD, GNU/Linux, а також під управлінням ОС Windows. Таким чином, послугу хостингу можна розділити на дві групи: UNIX/Linux-хостинг і Windows-хостинг.
хостинг — це хостинг, який реалізований на сервері, що працює під управлінням ОС Windows. В даний час найпоширенішими версіями Windows Server 2008 R2 і Windows Server 2003 (поступово замінюється версією Windows Server 2008 R2). 01 серпня 2012 р.
Послуги Windows-хостингу має право надавати лише ті компанії або приватні підприємці, які володіють спеціальною ліцензією компанії Microsoft, так званим SPLA-угодою (Services Provider License Agreement). Згідно з цією угодою, компанії або приватні підприємці повинні придбавати спеціальні ліцензії на ОС та ПЗ, яке вони надають клієнтам при наданні послуги хостингу, тобто для надання послуги Windows-хостингу не достатньо просто купити ліцензійне ПЗ Microsoft, необхідно укладати спеціальну угоду і відраховувати відповідну плату за його використання.
Таким чином, при виборі хостинг-провайдера, що надає Windows-хостинг, слід звертати увагу на наявність подібного SPLA-угоди. Його наявність гарантує, що сайт, розміщений на такому хостингу, буде працювати на ліцензійній версії ОС та ПЗ, система буде своєчасно оновлюватися, буде максимально захищена від наявності шкідливих програм і т. п.
См._также”