Як видалити ігри з інтерфейсу nvidia geforce experience

68

Якщо у вашому комп’ютері є відеокарта від nvidia , можливо, ви вже встигли встановити такий додаток як geforce experience . Цей програмний продукт від виробника графічних карт nvidia служить двом цілям: оновленню драйверів і оптимізації комп’ютерних ігор, що використовують графіку nvidia. Додати гри в базу програми можна двома способами: в ручному режимі і режимі «примусовому», коли додаток сканує жорсткий диск на предмет встановлених ігор.

Ось тільки невдача: після того як ви додасте в geforce experience гру, видалити її з призначеного для користувача інтерфейсу буде не те щоб неможливо, у всякому разі завдання це зажадає нестандартного підходу, оскільки опція очищення від доданих в програму ігор в geforce experience відсутня, принаймні, в розглянутій версії від 2020 року.

Отже, щоб видалити з програми оптимізовані гри (самі ігри деінстальовані, зрозуміло, не будуть), насамперед відкрийте командою services.msc оснащення управління службами, знайдіть і тимчасово зупиніть всі служби nvidia .

journalbs.jour.dat , journalbs.jour.dat.bak , journalbs.main.xml і journalbs.main.xml.bak , створивши перед видаленням їх резервну копію.

Перезавантажте комп’ютер і запустіть geforce experience.

Додані ігри повинні бути видалені з головного розділу програми.

Запускати раніше зупинені служби вручну необов’язково, вони стартують автоматично при завантаженні системи.

Geforce experience.